En İyi Android Arcade Oyunları – 2021 Ücretsiz

Uzun bir süre, arcade oyunları dünyanın en popüler oyunları arasındaydı. Genellikle kısa oyun süreleri, tutarlı meydan okumalar ve basit oyun oynamaları vardır. Oyun ilerledikçe meydan okumalarındaki artışla dikkat çekiyorlar. Cep telefonunun ilk günlerinden bazı popüler örnekler arasında Angry Birds, Fruit Ninja ve Doodle Jump bulunmaktadır. Oyunculara devam etme dürtüsünü veren son derece bağımlılık yaratan, zevkli bir deneyim. Mobil cihazlardaki arcade oyunları, jetonla çalışan öncülleriyle tam olarak aynı değildir, ancak yine de iyi zaman sağlayabilirler. İşte Android için en iyi arcade oyunları!


Anroid İçin En İyi Arcade Oyunları:

Aspalt 9: Legends

Asphalt 9: Legends, mobil cihazlardaki en popüler arcade yarışçı serilerinden birisidir. Kontroller yeterince basit ve grafikler oldukça iyi. Tamamlanacak bir ton hikaye görevi, kilidini açmak için çeşitli arabalar ve rekabetçi bir çevrimiçi PvP modu var. Bu oyunda çok uzun bir süre yapacak işleriniz var. Oynaması ücretsizdir. Ayrıca en iyi arcade yarışçılarından biridir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Aspalt 9: Legends

Brawl Stars

Brawl Stars, Clash of Clans ve Clash Royale’nin geliştiricileri Supercell’in son oyunu. Bu çevrimiçi arcade aksiyon oyunu şaşırtıcı derecede ilgi çekicidir. Siz ve diğer birçok rastgele çevrimiçi oyuncu, birkaç farklı oyun türünde diğer oyunculara karşı kafa kafaya oynuyorsunuz. Brawl Stars 3vs3, 2vs2 ve 1vs1 oyun türü içerir. Bir sürü aksiyon ile hızlı bir oyun. Supercell’in yaptığı en iyi oyunlardan birisi. Tabii ki, diğer Supercell oyunları da biraz zaman öldürmek için eğlenceli.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Brawl Stars

Crossy Road

Crossy Road, gelmiş geçmiş en popüler mobil oyunlardan biridir. Temelde bu kuşağın Frogger versiyonu. Bir karakteri yollarda, tren yollarında, nehirlerde ve diğer alanlarda hareket ettirirsiniz. Amaç ezilmekten, koşmaktan veya boğulmaktan kaçınmaktır. Oyunda bir ton oynanabilir karakter, yerel ve çevrimiçi çok oyunculu destek bulunuyor. Android TV desteği ve daha fazlası da bulunmaktadır. Oyun ücretsizdir. Eğlenceli, çoğunlukla aile dostu ve modern bir arcade oyununun mükemmel bir örneği.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Crossy Road

Duet

Duet ilginç ve eğlenceli bir arcade oyunudur. Bir eksenin etrafında iki top döndürür ve aynı anda çeşitli şekillerde düşen platformlardan kaçınırsınız. Oyunun ücretsiz sürümü kampanya modu, başarılar ve diğer bazı güzelliklerle birlikte gelir. Tam oyun birkaç ek oyun modu, daha fazla başarı ve daha fazlasını ekler. Oyun da herkes tarafından iyi ve eğlenceli bulunuyor. Serinin hayranları, yıllar önce çıkmasına rağmen, bu oyunu hala oynuyorlar.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Duet

Grand Mountain Adventure

Grand Mountain Adventure, listedeki en yeni arcade oyunlarından biridir. Bu şaşırtıcı derecede grafikler, basit, tatmin edici kontroller ve yapılacak çok şey ile bir kayak oyunudur. Çeşitli zorlukları tamamlarken çeşitli dağlarda kayak yapıyorsunuz. Ayrıca, bulunacak gizli alanlar, donanım denetleyicisi desteği ve hatta temel bir hile sistemi vardır. Ücretsiz sürümü bir çeşit demo ve ilk dağ ücretsiz oynayabilirsiniz. Premium sürüm tüm oyunun kilidini açar.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Grand Mountain Adventure

Noodlecake Studios Oyunları

Noodlecake Studios, Google Play’de bir geliştiricidir. Gerçekten çok iyi birkaç arcade oyunu var. Daha iyi oyunlarından bazıları Alto’s Odyssey (ve Alto’s Adventure), Punch Quest, Super Stickman Golf, Bitcoin Billionaire ve diğerleridir. Oyunların oynaması genellikle kolay, ucuz ve eğlencelidir. Oyunlar ayrıca spor, yarış, dövüş ve diğerleri de dahil olmak üzere çeşitli türlerde gelir.

GooglePlay’de İncele
Noodlecake Studios Oyunları

Pinball Deluxe: Reloaded

Pinball Deluxe: Reloaded en popüler pinball oyunlarından biridir. Çeşitli tahtalar, çoklu oyun türleri ve çeşitli temalara sahiptir. Ayrıca tablo özelleştirme, açılışlar ve çevrimiçi çok oyunculu modlar da elde edersiniz. Pinball panolarından sadece birkaçı ücretsiz olarak kullanılabilir. Geri kalanlar uygulama içi satın alma şeklinde gelir. Aksi takdirde, bu çok yetenekli bir pinball oyunu. Ayrıca, Google Play’deki Zen Studios’un diğer pinball oyunlarını da öneririz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Pinball Deluxe: Reloaded

PPKP

PPKP bir arcade aksiyon oyunu. Eski günlerden arcade oyunlarını hatırlatıyor, ancak biraz daha derinliğe sahip. 2D bir alanda oynarsınız ve mümkün olduğunca çok sayıda kötü adamı vurursunuz. Oyun bir yükseltme sistemi, basit kontroller, güç kaynağı ve patron dövüşleri içerir. Hızlı tempo ve basit kontroller ona harika bir arcade hissi verir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
PPKP

Rayark Ritim Oyunları

Rayark, Google Play’de başka bir geliştiricidir. Bu, arcade tarzı ritim oyunlarında uzmanlaşmıştır. Ayrıca tüm platformdaki en iyi ritim oyunlarıdır. Her oyunda bir anime teması, katı mekanik, pop şarkıları ve bol miktarda ücretsiz içerik bulunur. Çoğu oyun şarkılarını yarı ücretsiz ve yarı ücretli olarak ayırır. Premium içerik, elbette, uygulama içi satın alımlar olarak mevcuttur. Serinin en sonuncusu Cytus II’nin her birinde üç zorluk bulunan 60 şarkı (30 ücretsiz ve 30 ücretli) var. Koleksiyonlarındaki diğer mükemmel arcade ritim oyunları orijinal Cytus, Sdorica, Deemo, VOEZ ve Mandora’dır. Bunlardan bazıları Google Play Pass’ta da mevcuttur.

GooglePlay’de İncele
Rayark Ritim Oyunları

SEGA Forever Oyunları

SEGA Forever eski SEGA oyunlarının bir koleksiyonudur. Bazıları da mükemmel, eski arcade oyunları. Seçeneklerden bazıları Sonic the Hedgehog, Altered Beast, Crazy Taxi, Ristar, Golden Axe ve daha fazlasını içerir. Çoğu oyunun kendi mekaniği vardır. Kolayca erişilebilir, indirmek için ücretsiz (reklamlarla) ve nispeten sağlam. Bazı başlıkları görmek için Google Play’de SEGA Forever’ı arayabilirsiniz. Buna ek olarak, bunların bazıları aslında 1990’lı yılların arcade oyunlarıydı. Ayrıca, bunlardan bazıları Google Play Pass’ta da mevcuttur.

GooglePlay’de İncele
SEGA Forever Oyunları

Sky Force Reloaded

Sky Force Reloaded, top-down shooter tarzı bir oyundur. İyi grafik ve mekaniğe sahip. Oyun, birçok görevi olan bir modu içerir. Ayrıca mini görevler, yükseltmeler, güçlendirmeler ve daha fazlası bulunur. Oyunun mekaniği öğrenilecek kadar kolaydır. Sadece uçağınızı hareket ettirmek ve kötü adamları vurmak için parmağınızı kaydırın. Bu ayrıca ücretsiz bir oyun.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Sky Force Reloaded

Yodo1 Oyunları

Yodo1 Oyunları herkes için en iyi arcade oyunlarından bazılarına sahiptir. Genellikle oynaması kolay ve herkes için harika. Oyunlarından bazıları Rodeo Stampede, Rooms of Doom ve daha fazlasını içerir. Stüdyonun en yeni oyunlarından bazıları Hang Line ve Battle Balls Royale. Her oyunun kendi mekaniği vardır. Ancak, hepsi aile dostu, oynaması kolay ve hafif bağımlılık yapar.

GooglePlay’de İncele
Yodo1 Oyunları

IO Oyunları

IO oyunları, insanların gerçekten sevdiği bir arcade oyunudur. Hepsinin farklı mekaniği var, ancak çekirdek bir unsuru paylaşıyorlar. Hepsi bir sürü yabancıyla düello yaptığınız çevrimiçi çok oyunculu dövüş oyunlarıdır. Bazı önemli örnekler arasında sliter.io, Agar.io, Paper.io, ve Brutal.io gibi bazı yeni örnekler bulunmaktadır. Mekanik, oyundan oyuna değişir. Örneğin Agar.io sizden daha küçük oyunculara takılmak zorunda olduğunuz bir oyundur. Kelimenin tam anlamıyla onlarca IO oyunu var ve hepsi temelde arcade oyunları.

GooglePlay’de İncele
IO Oyunları

Sizin En Çok Beğendiğiniz Arcade Oyunu Hangisi?

Bu makalemizde sizlere android telefonunuzda kolaylıkla oynayabileceğiniz arcade oyunlarını listeledik. Sizin en çok beğendiğiniz arcade oyunu hangisi?. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler.

Oyunlar Kategorisindeki Diğer Yazılar İçin Tıklayın

Yorum yapın