En Güzel Android Oyunları [2021 Ücretsiz]

Mobil cihazlarda oyun oynamak, kendisinden önce gelen tüm teknolojilerden çok daha büyük bir oranda gelişiyor. Android oyunları her yıl yeni zirvelere ulaşıyor gibi görünüyor. Telefonların neler yapabileceğine meydan okuyan ve hatta ücretsiz oyun oynamanın giderek daha iyi hale geldiğini gösteren oyunlar görüyoruz. Dürüst olmak gerekirse, mobilin şu anda oldukça etkileyici oyunları var. Daha fazla gecikme olmadan, şu anda mevcut olan en güzel Android oyunları listesine bir göz atalım! Bunlar en iyilerin en iyisidir, bu nedenle mükemmel bir şey çıkmadıkça liste o kadar sık değişmez.

En Güzel Android Oyunları Listesi

Call of Duty: Mobil

Genellikle bir oyun eklemeden önce biraz bekleriz ancak Call of Duty: Mobile o kadar yüksek reytinge sahip olduğu için o kadar yoğun bir şekilde rağbet görüyor ki normalden daha hızlı ekledik. Oyun, 100 oyunculu bir battle royale ile birlikte normal bir FPS çevrimiçi PvP moduna sahiptir. Bu, PUBG Mobile gibi battle royale’in yanı sıra Critical Ops veya Modern Combat gibi normal FPS PvP’sini yaptığı nadir bir kategoride yer alıyor. Şaşırtıcı miktarda yapılacak çok şey var. Oyunu oynamak ücretsizdir, ancak oyun içi satın alımların çoğu kozmetik ürünlerdir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Call of Duty: Mobil

Genshin Impact

Genshin Impact, gacha mekaniğine sahip bir aksiyon RPG oyunudur. Etkileyici görselleri ve mükemmel oynanışı için piyasaya sürülmesinden sonra geniş eleştiriler aldı. Biraz Zelda: Breath of the Wild gibi görünüyor ve hareket ediyor, ancak kimse gerçekten umursamıyor gibi görünüyor. Oyunun bir parti sistemi var ve diğer gachalara benzer bir gacha sistemi aracılığıyla yeni karakterler çağırıyorsunuz. Bununla birlikte, görsel öğeler, oyun mekanikleri ve tamamen açık dünya. Oyun, benzer türlerdeki çoğu oyundan çok daha az kısıtlayıcı hissettiriyor. Geliştirici bunu mahvetmedikçe, uzun süre mükemmel kalacaktır.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Genshin Impact

Legends of Runeterra

Legends of Runeterra, bu listedeki en yeni Android oyunlarından biridir. Hearthstone gibi oyunlara benzer bir çevrimiçi oyundur. Oyuncular kartları ve kahramanları toplar, ardından bu kartlardan ve kahramanlardan desteler oluşturur. Daha sonra çevrimiçi olarak rakiplerle savaşırsınız. Oyun, rastgeleliği olabildiğince ortadan kaldırır ve genel olarak iyi bir oyun deneyimi sağlar. Oyun 24 şampiyon, bir sürü kart içerir ve arkadaşlarınızı da sizinle düelloya davet edebilirsiniz. Hearthstone bu listede uzun zaman bulundu, ancak bu alanda yeni bir şampiyonun zamanı geldi.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Legends of Runeterra

Ayrıca Bakınız:


Nintendo Oyunları

Nintendo’nun yeterli sayıda Android oyunu var ve hepsi de oldukça iyi. Super Mario Run isimli bir oyunları var. Mekanik olarak mobildeki en iyi platform oyunlarından biridir. Nintendo ayrıca Fire Emblem Heroes (stratejik RPG) ve Animal Crossing: Pocket Camp (simülasyon) dahil olmak üzere birkaç ücretsiz seçeneğe de sahiptir. Nintendo, Eylül 2018’de Dragalia Lost’u ve 2019’da Dr. Mario World’ü repertuarına ekledi. Son olarak, Mario Kart Tour tüm zamanların en büyük ikinci mobil oyun sürümü ve Call of Duty: Mobile’dan sonra ikinci sırada yer alıyor. Nintendo’nun oyunları bazen mobil cihazlar için biraz kaba olabilir, ancak hepsi nispeten eğlenceli ve sağlam deneyimler sağlar

Google Play’de İncele
Nintendo Oyunları

Pokemon Go

Pokemon GO, Temmuz 2016’da mobil oyun sahnesinde patladı ve hemen şimdiye kadarki en güzel Android oyunlarından biri oldu. Gerçek dünyada dolaştığınız, Pokemon yakaladığınız, küçük yan görevleri tamamladığınız, belirli bölgeler için savaştığınız ve öğeleri yeniden stoklamak için Pokestop’ları vurduğunuz Ingress’e benzer bir artırılmış gerçeklik oyunudur. Dünyanın en popüler mobil oyunu olarak dünyadaki hemen hemen her rekoru kırdı. Neyse ki, oyun yeni özelliklerle sık sık güncelleme alıyor. Daha yeni bazı özellikler arasında bir AR kamera modu, yeni Pokemon ve bir sürü başka güzel şey var. Niantic, benzer mekaniklere sahip bir Harry Potter AR oyunu olan Harry Potter: Wizards Unite’ı da piyasaya sürdü. Bu iki oyun, mobil cihazlarda en iyi artırılmış gerçeklik oyunlarının başında duruyorlar.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Pokemon Go

PUBG Mobile ve Fortnite

PUBG Mobile, piyasaya sürüldükten sonra koşarak yere düştü. Halihazırda on milyondan fazla indirmeye ve yaklaşık bir milyon kullanıcı incelemesine sahip. Neyse ki, aslında çok yetkin bir mobil FPS. basit ve etkili kontroller, iyi grafikler sunar. Temel olarak, 100 kişi bir uçaktan bir adaya düşer ve sadece biri ayakta kalana kadar savaş devam eder. Ada, teçhizat, silahlar ve araçların yanı sıra, maçların çok uzun sürmesini önlemek için zamanla oyun alanını daraltan bir yöntem bulunur. Son güncellemeler, yeni oyun modlarının yanı sıra birçok şey ekledi. Fornite da başka bir mükemmel seçenektir, ancak onu kurmak için bazı adımlardan geçmeniz gerekir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
PUBG Mobile ve Fortnite

Sky: Children of Light

Sky: Children of Light, 2020’den itibaren süren mükemmel bir macera oyunudur. Oyun, keşfetmeniz için yedi dünya, istediğiniz gibi görünmek için çeşitli karakter özelleştirmeleri, gerçekten mükemmel bazı grafikler ve herhangi bir oyundaki en benzersiz sosyal deneyimlerden birini içerir. Oyundaki oyuncularla sesli veya yazılı sohbet olmadan etkileşime girebilirsiniz (metin sohbetleri mevcut olsa da). Oyuncular, elinizden tutup sizi yanlarında götürerek gitmeniz gereken yere götürmek için dikkatinizi çekerler. İnanılmaz derecede sevimli.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Sky: Children of Light

Kare Enix Oyunları

Square Enix, mobil oyunları en başından beri ciddiye alan birkaç “büyük isim” geliştiricilerinden biridir ve her yerde mevcut olan en güzel Android oyunlarından bazılarına sahiptir. JRPG oyunlarının hayranları, oynamak için Final Fantasy 1-7 ve 9, Dragon Quest VII, Chrono Trigger, Final Fantasy XV: Pocket Edition’ın yeniden yapımlarına sahiptir ve hepsi gerçekten iyidir. Taktik RPG’si için Heavenstrike Rivals ve Final Fantasy Tactics: WotL, aksiyon RPG’si için Secret of Mana ve strateji için Deus Ex serisi var. Final Fantasy Brave Exvius ve Dissidia Final Fantasy Opera Omnia gibi ücretsiz oyunlar bile oldukça iyi. Stüdyodan (ve bağlı kuruluşlarından) bazı yeni oyunlar arasında Romancing SaGa Re;univerSe ve Dragon Quest Tact yer alıyor. Square Enix tartışmasız türünün şampiyonudu,

Google Play’de İncele
Kare Enix Oyunları

Siz Hangisini Oynuyorsunuz?

Son zamanlarda mobil oyun piyasası oldukça büyüdü. Peki siz hangi mobil oyunu oynuyorsunuz. En güzel Android oyunlarından herhangi birini kaçırdıysak, yorumlarda bize onlardan bahsedin!

Oyunlar Kategorisindeki Diğer Yazılar İçin Tıklayın

Yorum yapın