En İyi Aksiyon Oyunları – 2021 Ücretsiz

Aksiyon oyunları, herhangi bir platformda en popüler olanlardan biridir. Bu yazımızda atıcılar, dövüş oyunları, macera oyunları, platformcular ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli aksiyon oyunları var. Aralarından seçim yapabileceğiniz bir çok seçenek var, işte Android için en iyi aksiyon oyunları!


Android İçin En İyi Aksiyon Oyunları

Ailment

Ailment; klasik, retro tarzı bir nişancı oyunudur. Açıkçası, bu küçük çocuklar için harika bir oyun değil. Oyunun hikayesi, uzak bir galaksideki bir uzay gemisinde geçiyor. Ana karakter, üç gün boyunca bilinçsiz bir şekilde orta bir koyda uyanır ve tüm ekibinin düşman olduğunu görür. Ona ne olduğunu hatırlamalı ve bu gizemi çözmeye çalışmalı. Her durumda, kontrolleri öğrenmesi yeterince kolaydır ve retro grafikler oldukça büyüleyici gözüküyor. Ailment internet bağlantısı gerektirmez, böylece her yerde oynayabilirsiniz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Ailment

Blackmoor 2

Blackmoor 2, bazı eğlenceli unsurlara sahip bir hack and slash platform oyunudur. Bununla birlikte, oyun aynı zamanda çok oyunculu, çevrimiçi PvP ve bir inşa modu ile birlikte gelir. Aslında inşa modunu çok seviyoruz çünkü kendi seviyelerinizi oluşturabilir ve diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz. Bir mobil oyun için zarif bir dokunuş olduğunu düşünüyoruz. Her durumda, Google Play Oyunlar bulut tasarrufu ve diğer bazı şeyler gibi olağan güzel şeyleri de elde edersiniz. 

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Blackmoor 2

Brawl Stars

Brawl Stars, Clash of Clans, Clash Royale ve Boom Beach’in yapımcılarından, bir aksiyon oyunudur. Bu oyun, oyuncuları dövüş tarzı bir oyunda birbirlerine karşı zorluyor. Oyun modlarının çoğu üç oyunculu takım savaşları içerir. Bununla birlikte, ikiye karşı iki ve bire karşı bir dövüş modu da yapabilirsiniz. Taktik geliştirmek ve birlikte savaşmak için bir kulübe katılabilir veya arkadaşlarınızla kendi kulübünüzü de kurabilirsiniz. Brawl Stars ücretsiz bir oyundur ama bazı oyun öğelerini gerçek para ile de satın alabilirsiniz. 

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Brawl Stars

Call of Duty: Mobile

Call of Duty: Mobile, mobil cihazlardaki en popüler FPS oyunudur. Birden fazla PvP modu, kilidi açılacak çeşitli bölümler var. Modern Combat ve Critical Ops (iki mükemmel aksiyon oyunu) gibi standart deathmatch stilinin yanı sıra Fortnite ve PUBG Mobile’a (iki mükemmel aksiyon oyunu daha) benzer 100 oyunculu bir battle royale moduna sahiptir. Bununla birlikte, Call of Duty: Mobile şu anda türün en iyi örneği ve bu yüzden ilk önereceğimiz oyun budur. Bahsettiğimiz diğer dört oyundan herhangi biri de bu listeye uyacaktır.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Call of Duty: Mobile

Into the Dead 2

Into the Dead 2, mobil cihazlarda benzersiz aksiyon oyunlarından biridir. Silahlarla bir tarladan geçiyorsunuz ve kendinizi zombi sürüsüne karşı savunuyorsunuz. Güçlü silahlar al ve hayatta kalmak için gereken her şeyi yap. Ölüleri sakatla, biç ve katlet; yeter ki ilerlemeye devam et! İkinci sürüm, ilk sürümden çok daha fazla şey katıyor. Oyun ayrıca günlük ve özel etkinlikler de içeriyor ancak bu oyunların ücretsiz oynanması oldukça normal.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Into the Dead 2

Mighty Quest For Epic Loot RPG

The Mighty Quest for Epic Loot, mobil cihazlar için en yeni hack and slash oyunlarından biridir. Aksiyon türünde bir sürü mükemmel oyun var ve bunu daha yeni olduğu için seçtik. Oyun, basit tek elle kontroller, tonlarca hack and slashing özellikleri ve kahramanınızı özelleştirmek için 1.000’den fazla öğeye sahiptir. Bu oyunun indirmesi ücretsizdir. Oyun içi satın alımlar mevcuttur.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Mighty QuestMighty Quest For Epic Loot RPG

PPKP

PPKP daha yeni bir arcade aksiyon oyunudur. 2D ortamları keşfediyor, kötü adamları vuruyorsunuz ve çeşitli eşyalar topluyorsunuz. Öğeler çeşitli yükseltmeler için kullanılabilir ve ayrıca bir seviye yükseltme sistemi de vardır. Bu tür oyunlar genellikle çok fazla oyun sonu olmadan tekrarlanır. Aslında bu oyunu bitirebilirsiniz. Ancak, oyunu yendikten sonra oyunun herhangi bir tekrar değeri yoktur. 

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
PPKP arcade mobil aksiyon oyunu
PPKP

Sky Force Reloaded

Sky Force Reloaded, birçok aksiyon içeren bir nişancı oyunudur. Her seviye, bir savaş alanında uçmanızı, düşmanları yok etmenizi, seviye içi hedefleri tamamlamanızı ve yok edilmekten kaçınmanızı sağlar. Oyunda ayrıca, işleri kolaylaştırmak için kilidi açılacak çeşitli uçaklar, yükseltmeler ve kart güçlendirmeleri var. Deneyimi güzel, renkli grafikler, seslendirme çalışmaları ve iyi bir film müziği ile tamamlanır.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Sky Force Reloaded mobil aksiyon oyunu
Sky Force Reloaded

Aksiyon Oyunları İçin Sizin Tavsiyeleriniz Neler?

Android için en iyi aksiyon oyunları kategorisinden herhangi birini kaçırdıysak, yorumlarda bize onlardan bahsedin! 

Oyunlar Kategorisindeki Diğer Yazılar İçin Tıklayın

Yorum yapın