En İyi Bilgi Yarışması Oyunları – 2021 Ücretsiz

Bilgi yarışması oyunları her zaman popüler olan oyunlar arasındadır. Artık telefonunuza indirip oynayabileceğiniz bir çok oyun mevcut. Bu yazımızda telefonunuza indirip, genel kültürünüzü sınayacağınız en popüler oyunları listeledik. İşte Android için en iyi bilgi yarışması oyunları!

Android için En İyi Bilgi Yarışması Oyunları

%94

%94, herhangi bir soruya verilen yanıtların %94’ünü tahmin etmeniz gereken eğlenceli bir küçük test oyunudur. Örneğin, size bir senaryo verilecek ve bu senaryoya uyan cevapların %94’ünü bulmalısınız. Örneğin, insanların sabah uyandıklarında yaptıkları şeylerin %94’ünü tahmin etmeniz gerekecek. Aile Kavgası gibi. Yüzlerce soru, çok sayıda seviye içeriyor ve geliştiriciler oyunu yeni içerikle oldukça sık güncelliyor gibi görünüyor. Mükemmel değil ama eğlenceli. Daha iyi bilgi yarışması oyunlarından biridir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
%94

Quiz: Logo Oyunu

Logo Game, Android’de bulunan ücretsiz bilgi yarışması oyunları listesinden biridir. Bu oyun, bir logo gördüğünüzde ve ardından markayı tahmin etmeniz gereken basit bir tahmin oyunudur. Dünya çapında tanınan 2285’in üzerinde marka, 73 seviye içerir ve zorluk ne kadar uzun oynarsanız o kadar artar. Ayrıca, başarılar ve skor tabloları dahil olmak üzere Google Play Oyunlar hizmetleriyle birlikte gelir. Ancak, uğraşmanız gereken reklamlar var, bu yüzden deneyimin ortalamasını alıyor. 

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
bilgi yarışması uygulaması  Quiz: Logo Oyunu
Quiz: Logo Oyunu

QuizzLand

QuizzLand, klasik bir bilgi yarışması oyunu deneyimine sahiptir. Size bir soru sorar, yanıt olarak dört seçenek alırsınız ve ne kadar iyi yaptığınızı görene kadar devam edersiniz. Çeşitli konularda bir dizi soru içerir. Oyun ayrıca bazı ipucu mekaniği ve diğer bazı küçük mini oyunlar ile birlikte gelir. Bazı reklamlarla birlikte bunun bir ücretsiz sürümü var. Bununla birlikte, sorular ilgi çekici ve bunun çok fazla potansiyeli var. Bu makaleyi güncellemek için geri döndüğümüzde bir dahaki sefere geliştiğini görmeyi umuyoruz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
QuizzLand

Trivia Crack 2

İlk Trivia Crack, son beş yılın en başarılı mobil oyunlarından biriydi. Trivia Crack 2, franchise’daki bir sonraki oyun. İlki ile aynı unsurların çoğunu içerir. Buna metrik bir sürü soru, çevrimiçi PvP dahildir ve ilk oyunda olduğu gibi kendi sorularınızı gönderebilirsiniz. Bu ikinci sürüm, bazı ekstra sosyal ve oyun oynama öğeleri de ekler. Farklı karakterler aracılığıyla yönetilen 6 farklı kategori mevcut ve bu kategoriler içinden rastgele çark çevirerek herhangi bir kategoriden gelen soruyu cevaplayarak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Bu bilgi yarışmasını arkadaşlarınızla da karşılıklı oynayabilirsiniz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Trivia Crack 2

Quizbie – Bilgi Yarışması

Quizbie bilgi yarışması ile keyifli vakit geçirirken kendinizi deneyebilirsiniz. Genel Kültür, Tarih, Coğrafya, Kültür, Sanat, Spor, Eğlence, Müzik, Magazin kategorilerinde binlerce soru içeriyor. Yarışmadaki amaç farklı kategorilerden karışık olarak gelen soruları çözerek mümkün olduğu kadar ileri gitmek en yüksek skoru elde ederek puan tablosunda en yükseklere çıkmaktır. Takıldığınız zaman ipucu kullanabilir ve yarışmaya devam edebilirsiniz. 6 farklı kategoride binlerce eğlenceli sorular içeriyor. Kendi sorularınızı ekleyebilir ve puan tablosunda arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Ayrıca facebook ile giriş yaparak da arkadaşlarınız ile yarışabilirsiniz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Quizbie – Bilgi Yarışması

Bil ve Fethet

Bil ve Fethet, benzeri olmayan bir tür bilgi yarışması oyunudur. Bilgini test etmek ve strateji yeteneklerini kullanmak için harika bir oyun. Oyunda soru bildikçe toprak kazanıp sınırlarınız genişliyor. Eğer rakibin sahip olduğu bir toprağı almak istiyorsanız rakip ile karşılıklı yarışa girmek zorundasınız. Kazanırsanız talep ettiğiniz toprağın sahibi siz oluyorsunuz. Amacınız düşmanların topraklarını yok etmek ve haritadaki en geniş alana sahip olmak.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Bil ve Fethet

Sizin Favori Bilgi Yarışma Oyununuz Hangisi?

Android için en iyi bilgi yarışması oyunları kategorisinde kaçırdıklarımız varsa, yorumlarda bize onlardan bahsedin! 

En İyiler Kategorisindeki Diğer Yazılar İçin Tıklayın

Yorum yapın