En İyi Çizim Uygulamaları – 2021 Ücretsiz

Tuval üzerindeki boya fırçalarının dokunuşunu hiçbir şey değiştiremez ama dijital sanatın çok değer verildiği bir çağda yaşadığımızı inkar edemeyiz. Poster ve infografik popülaritesinden açıkça görüldüğü gibi, dijital sanat bugünlerde çok talep görüyor. Android için fikirlerinizi çizmenize ve yaratıcılığınızı artırmanıza yardımcı olacak birçok çizim uygulamaları vardır. Ekran kalemi destekli geniş bir ekran Android cihaza sahipseniz (parmaklarınız da işe yarar), bu uygulamalar çok daha güçlü olabilir. Profesyonel veya tomurcuklanan bir sanatçı olsanız da, bu en iyi Android sanat uygulamaları listesine bir göz atın ve en iyi bulduğunuzu seçin.

Not: Bu liste tercih sırasına göre değildir. Gereksinimlerinize uyanlardan herhangi birini seçmeniz önerilir.


En İyi Android Çizim Uygulamaları Listesi:

Adobe Illustrator Draw

Adobe Illustrator Draw, Android’de ödüllü bir çizim uygulamasıdır. Çok çeşitli gerekli araçlarla birlikte çeşitli çizim özellikleri sunar. Birkaç çeşit özelleştirilebilir fırça, beş farklı kalem ucu, birden fazla resim ve çizim katmanları, geri alma / yineleme düğmeleri vb.

İşiniz bittiğinde, çalışmanızı sosyal ağlarda yayınlayabilir ve uygulamanın diğer kullanıcılarından geri bildirim alabilirsiniz. Ayrıca tasarımları Adobe Capture CC’den içe aktarabilir veya çizimlerinizi masaüstündeki Illustrator CC’den dışa aktarabilirsiniz.

Bu uygulama ücretsizdir ve reklam içermez, Android için en iyi çizim uygulamalarından birisidir. Ek özellikler için isteğe bağlı bir Bulut aboneliği alabilirsiniz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Adobe Illustrator Draw

ArtFlow

ArtFlow hem çocuklar hem de yetişkinler için uygun olan harika bir Android çizim uygulaması70’den fazla fırça ve araçla birlikte gelir , renk ayarları, geri alma ve tekrarlama düğmeleri vb. İçerir. Ayrıca, bu android çizim uygulaması 11 farklı karışım modları ile 16 katmana kadar sunar.

Görüntüleri galeriden veya kameradan içe aktarabilir ve çizimlerinizi PSD, PNG veya JPEG dosyalarına çevirebilirsiniz. Sezgisel ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Uygulama, fiziksel eskiz defteri yerine ve evrensel bir Android eskiz uygulaması haline gelmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca ücretsizdir ve reklam içermemektedir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
ArtFlow

PaperDraw

PaperDraw, gerçek hayattaki çizim deneyimini olabildiğince yakından taklit etmeyi amaçlar. Farklı fırça tipleri, cetvel, silgi vb. İçeren gerekli özellikleri sunar.

Bir resmi olarak içe aktarmanıza ve saydam moda ayarlamanıza olanak tanır. Ardından orijinal resmi izleyebilir ve üzerine çizebilirsiniz. Bu özellik sayesinde de çizmeyi hemen öğrenmenize yardımcı olur.

Dahası, diğer özellikler arasında metin ekleme, özel kapak, grafik araçları vb. Sayılabilir. Bu, yeni gelen sanatçılar için denemeye değer en iyi Android sanat uygulamalarından biridir.Uygulama içi satın alımlar bulunduğu için uygulama reklamsız ve ücretsiz sunulmaktadır

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
PaperDraw

Ibis Paint X

Ibis Paint, birçok eğlenceli özelliğe sahiptir. Ayırt edici özelliklerinden biri,  çizerken ekranınızı kaydetme yeteneği vermesi  ve ayrıca çizim işlemini yayınlayabilmesidir.

Ayrıca, tükenmez kalem, keçeli kalem, dijital kalem, airbrush vb. İçeren 142 farklı fırça türünü kapsar. Ayrıca çeşitli fırça parametrelerini, katman fonksiyonlarını, alan seçim fonksiyonlarını da içerir.

Bu sanat uygulamasının ücretsiz sürümü Play Store’da mevcut ve reklamlar içeriyor. Ayrıca uygulama içi satın alma için kullanılabilen ücretli bir sürümü de vardır.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Ibis Paint X

MediBang Paint

MadiBang Paint, çizgi roman sanatçıları için mükemmel olan hafif bir dijital resim ve çizgi roman oluşturma uygulamasıdır. Çapraz platform desteği vardır ve mobil, Mac ve Windows için kullanılabilir.

100’den fazla ücretsiz fırça, çeşitli tonlar, dokular, arka planlar ve çizgi roman oluşturma araçları içerir. Bulut depolama alanına erişebilir ve çalışmanızı verimli bir şekilde yönetebilir, yedekleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın tüm özellikleri, uygulama içi satın alımlar olmadan ücretsiz olarak kullanılabilir fakat reklamlar içermektedir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en iyi çizim uygulaması
MediBang Paint

Sketch Book

SketchBook, hem yeniler hem de yaratıcı profesyoneller için geçerli olan ödüllü bir Android çizim uygulamasıdır. Altı karıştırma modu ve üçe kadar farklı katmanla birlikte özelleştirilebilir on fırça ile birlikte gelir.

Katmanları ve karışım modlarını korurken PSD dosyalarını da açabilir ve dışa aktarabilirsiniz . Ayrıca sonsuz geri alma seçeneğini de elde edersiniz. Ücretsiz sürümü reklam destekli ve tüm temel özellikleri kapsar.

Bir uygulama içi satın alma olarak da kullanılabilen ve onlarca başka gelişmiş özelliğe sahip, 160’ın üzerinde özelleştirilebilir fırça sunan profesyonel bir sürümü de var. Dahası, profesyonel versiyona yükselterek, ciddi sanatçılar için mükemmel bir profesyonel seviye dijital çizim aracı elde edersiniz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Sketch Book

Sketch Master

Sketch Master, her kullanıcı için tasarlanmış Android için hafif ve basit bir çizim uygulaması. Birkaç çizim aracı sunar ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Yedi farklı fırça, üç farklı katman ve %3000’e kadar zoom elde edebilirsiniz . Ayrıca, fotoğrafları fotoğraf kütüphanesinden, kameradan içe aktarabilir ve resimleri sosyal ağlarda kaydedip paylaşabilirsiniz.

Uygulama, herhangi bir uygulama içi satın alma işlemi olmadan ücretsiz sürümünde bulunan tüm özellikleri sunar. Sketch Master reklam desteklidir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en iyi çizim uygulaması Sketch – Draw & Paint
Sketch – Draw & Paint

Çizim Uygulamaları Listemize Sizin Yorumlarınız

Bu makalemizde 2019’’un en iyi Android çizim uygulamaları listesini hazırladık. Çizim uygulamaları tercihinize yardımcı olduk mu? Düşüncelerinizi ve tavsiyelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler.

En İyiler Kategorisindeki Diğer Yazılar İçin Tıklayın

“En İyi Çizim Uygulamaları – 2021 Ücretsiz” üzerine 4 yorum

 1. Merhaba bir uygulama arıyorum yardımcı olabilirsiniz sevinirim.
  Uygulama telefonda olacak ama bluetooth üzerinden yada bağlantı kaplosu ile bilgisayarında göre bileceğim bir uygulama.
  Yani telefon üzerinden diz üstü bilgisayarını çizim tahtası olarak kullanacağım bir uygulama.

  Cevapla
 2. Merhaba bir uygulama arıyorum yardımcı olabilirsiniz sevinirim.
  Uygulama telefonda olacak ama bluetooth üzerinden yada bağlantı kaplosu ile bilgisayarında göre bileceğim bir uygulama.
  Yani telefon üzerinden diz üstü bilgisayarını çizim tahtası olarak kullanacağım bir uygulama.

  Cevapla

Yorum yapın