En İyi Fal Uygulamaları – 2020 Ücretsiz

En iyi fal uygulamaları 2020

İnsanlar artık fal baktırmak için falcılara ya da komşularına gitmiyorlar. Çünkü teknolojinin ilerlemesiyle artık telefonunuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz fal uygulamaları bulunuyor. Fakat o kadar çok uygulama bulunuyor ki acaba en iyi fal uygulaması hangisi diye sormadan edemiyor insan. Biz de size en güvenilir en doğru sonuçları veren en iyi fal uygulamalarını listeledik. İşte en iyi fal uygulamaları


En İyi Fal Uygulamaları


1. Telve

Telve ücretsiz en iyi fal uygulaması
Telve Uygulaması Görseli

Telve’de istediğin falcıdan kahve falı, yüz falı, el falı, tarot, katina, melek kartı veya birçok fal çeşidini kullanarak fal baktırabilirsin. Ayrıca haftalık burç yorumunu ücretsiz okuyabilir, sihirli küreden aklındaki sorunun yanıtını ücretsiz öğrenebilirsin. Günlük olarak olumlama cümlelerini de ücretsiz okuyabilirsin. Telve uygulamasında birçok özellik bulunmasından dolayı kullanıcılarına kendini sevdirmiştir ve en iyi fal uygulamaları arasına girmiştir.


2. Faladdin

Faladdin ücretsiz en iyi fal uygulaması
Faladdin Uygulaması Görseli

Faladdin kullanımı kolay ve ücretsiz bir fal uygulamasıdır. Kahve falı, tarot, astroloji gibi mistik öğretilerin kadim bilgileri ile derin öğrenme yeteneğini harmanlayıp, yaşama dair kişiye özel analiz sunan en iyi fal uygulaması diyebileceğimiz bir uygulamadır. Ayrıca kişinin geçmişine dair değerlendirmeler yaparken, şu anı ile ilgili çıkarımlarda bulunup, elindeki verilerle geleceğe de ışık tutar. Kişisel verilerinizin güvenliği açısından bu uygulama size hiçbir erişim paylaşım yapmayacağının sözünü vermektedir. Dünya çapındaki pek çok yarışmada birincilikleri, ilkleri ve ödülleri vardır.


3. Kaave Falı – Falcı Bacı

Kaave Fali - Falci Baci uygulaması
Kaave Falı – Falcı Bacı Uygulaması Görseli

En çok indirilen fal uygulamalarından Kaave Falı – Falcı Bacı uygulamasıdır. Bu uygulama gönderdiğiniz fincan fotoğrafları binlerce şekil ve düzene göre incelenip ve verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size ve burcunuza uygun yorumlar yapıyorlar. Ayrıca uygulama içi kredilerinizi kullanabileceğiniz birçok özellik de bulunuyor.

Kaave Falı - Falcı Bacı
Kaave Falı - Falcı Bacı
Developer: Didilabs BV
Price: Free

4. Derya Abla

Derya Abla Uygulaması
Derya Abla Uygulaması Görseli

Bu uygulamanın sahipleri fal konusunda doğru sonuçlar verdikleri için kullanıcılarını uygulamanın bağımlılık yapacağı konusunda uyarmışlar. Böylesine kendine güvenen bir uygulamayı listemize almazsak olmazdı. Milyonlarca kullanıcısına kahve falı, tarot falı, iskambil falı, yıldızname, günlük burç yorumları, rüya tabirleri ve sohbet uygulaması gibi birçok özelliği de sunmaktadır.

Derya Abla - Kahve Falı
Derya Abla - Kahve Falı
Developer: Derya Abla
Price: Free

Fala İnanma Falsız Da Kalma

Bu yazımızda sizlere fal konusunda yardımcı olabilecek en iyi fal uygulamalarını araştırdık ve bulduk. Eğer sizlerin de bu uygulamalar hakkında yapmak istediğiniz yorum ya da eklemek istediğiniz herhangi bir şey varsa yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler.


1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir