En İyi Film ve Dizi Uygulamaları 2021

Son on yılda, video akışı hizmetleri, harika içerik bulmanın en iyi yolu olarak kablolu yayının yerini aldı. Akış patlaması, Netflix gibi film ve dizi uygulamaları milyar dolarlık değerlere taşıdı ve onlara tonlarca dizi ve film üretme lisansı verdi. Film meraklıları, TV dizisi bağımlıları ve hatta anime meraklıları gibi çeşitli zevklere hitap eden yeni platformlar hala neredeyse her ay ortaya çıkıyor.

Yeni hizmetlerin büyümesiyle, ihtiyacın olan uygulamayı seçmek çok daha karmaşık hale geldi. Bu nedenle, konuyla ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgileri içeren bu kılavuzu oluşturduk. Farklı kategorilerdeki Netflix ve Netflix alternatifi en iyi akış hizmetlerine, ücretsiz, yeni ve küçük seçeneklere göz atacağız. Ayrıca en iyi film ve dizi uygulamaları ve diğer hizmetler için bir VPN’e ihtiyacınız olup olmadığını tartışacağız. Hadi başlayalım.


En İyi Film ve Dizi Uygulamaları Nelerdir?

Her video akışı hizmetinin artıları ve eksileri vardır, bu nedenle birini kesin kazanan olarak adlandırmak imkansızdır. Örneğin, bazıları dizi sevenler için daha iyidir, diğerleri ise film meraklıları için daha uygundur. Bunu göz önünde bulundurarak, kategoriye göre en iyi akış hizmetini seçtik ve zevkinize göre hangisini seçeceğinize karar vermenizi kolaylaştırdık. Ayrıca size daha fazla seçenek sunmak için her kategoriye birkaç alternatif ekledik. Bazıları birden fazla şeyde harika olduğu için aynı seçimi birden fazla kategoride bulabilirsiniz.


Netflix: En İyi Orjinal Film ve Dizi Uygulaması

Fiyat: Aylık 26,99 TL ile 54,99 TL arasında değişmektedir.

Netflix, orijinal dizi ve filmlerin kralıdır, buna hiç şüphe yok. Şirket yıllardır hem filmlere hem de dizilere büyük yatırım yaptı ve neredeyse her tür için bir şeyler var. Popüler Netflix dizi ve filmlerinden bazıları şunlardır: Kıtadaki canavarları öldüren Geralt of Rivia’nın hikayesini anlatan The Witcher, konuşan bir at hakkında animasyonlu bir hikaye olan BoJack Horseman; ve Jason Bateman’ın kara para aklamak ve uyuşturucu kartellerinden kaçmak için Missouri’ye taşındığını anlatan Ozark. En çok orijinalleri ile tanınmasına rağmen, Netflix ayrıca özel olmayan birçok dizi ve filme sahiptir. Bu, her zaman izleyecek bir şeyler bulacağınız için onu genel olarak en iyi akış hizmetlerinden biri yapar. Ayrıca en iyi netflix dizileri listemize de göz atabilirsiniz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir Siteyi Ziyaret Et
en iyi orjinal dizi ve film uygulaması netflix
Netflix

Amazon Prime Video: En İyi Netflix Alternatifi

Fiyat: Aylık 7,90 TL.

Bu liste en ucuz hizmetler için değil paranın karşılığını en çok veren hizmetler için hazırlanmıştır. Fakat Amazon Prime Video, sağladıklarının yanı sıra oldukça düşük bir fiyatta hizmet vermektedir. Prime Video, Amazon’un bir çok hizmete erişmenizi sağlayan Prime aboneliğinin bir parçasıdır. Harika orijinal içerikler ve çok sayıda harika film ve dizi içerir. Ayrıca Amazon’dan alacağınız binlerce üründe ücretsiz ve hızlı teslimat sağlar. Tüm bunları, aylık 7,90 TL karşılığında bağımsız bir hizmet olarak alabilirsiniz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir Siteyi Ziyaret Et
en iyi netflix alternatifi Amazon Prime Video
Amazon Prime Video

BluTV: En İyi Dizi ve Film Uygulaması

Fiyat: Aylık 9,90 TL.

En iyi filme ve dizi uygulamalarından birisini arıyorsanız, Blutv tam size göre. 2015 yılında Aydın Doğan Yalçındağ tarafından kurulan dijital platformun, içerisinde yüzlerce film ve Blutv’ye özel dizi içerikleri bulunmakta. Ayrıca 4 milyon abonesi ile Türkiye’de en çok tercih edilen film ve dizi platformudur. Yeşilçam, Doğu, Acans gibi özel yapımların yanı sıra Friends, The Big Bang Theory gibi harika içerikler de bulunmakta. Her ay güncellenen yerli/yabancı film ve dizilere, canlı TV yayınına, spor, yaşam kategorilerinde içerikler sağlamaktadır. Blutv platformunda herhangi bir taahhüt bulunmuyor. Platforma sadece yıllık üyeliklerde geçerli aylık 9,90 TL abonelik ücreti ile üye olabilirsiniz. Eğer hizmeti beğenmezseniz, herhangi bir cayma ücreti ödemeden kolaylıkla üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir Siteyi Ziyaret Et
en iyi dizi ve film uygulaması blutv
BluTV

puhutv: En İyi Yerli Dizi ve Film Uygulaması

Fiyat: Ücretsiz.

puhutv’yi en iyi yerli içeriklerin bulunduğu dizi ve film izleme platformu olarak adlandırabiliriz. Tamamen ücretsiz olan puhutv, 2016 yılından itibaren başarılı bir şekilde hizmet veriyor. Birçok kategori bulunan platform, izleyicilerine film ve dizilerle eğlenceli anlar yaşatıyor. Tamamen yerli bir platform olmasının yanında, orjinal içerikleri de bulunmaktadır. Ücretsiz olması ve kaliteli içerikleriyle bu listede olmayı kesinlikle hak ediyor.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir Siteyi Ziyaret Et
En İyi Yerli Dizi ve Film Uygulaması puhutv
puhutv

EXXEN: Aileler İçin En Uygun Video Akış Platformu

Fiyat: Aylık 9,90 TL ile 19,90 TL arasında değişmektedir.

Oldukça yeni bir platform olan EXXEN, kullanıma sunulmasından bu yana yüz binlerce kullanıcıya ulaştı. Geçmişte oldukça popüler olan Sihirli Annem ve Leyla ile Mecnun gibi diziler de EXXEN platformu ile yeniden çekiliyor. Çocuklar için çok sayıda diziler, gençlerin keyif alacağı talk şovlar ve yetişkinler için çok sayıda içerikler bulunmakta. Yeni bir platform ve içeriklerinin az olmasına karşın rakiplerine göre oldukça yüksek bir fiyat ile üyelik sağlıyorlar.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir Siteyi Ziyaret Et
Aileler İçin En Uygun Video Akış Platformu EXXEN
EXXEN

beIN CONNECT: Spor İçin En İyi Platform

Fiyat: Aylık 14,90 TL.

Digitürk’ün üyelerine sunduğu; yayın akışına bağlı kalmadan, dilediğin zaman dilediğin yerden, Digitürk yayınlarını izleyebileceğiniz bir servistir. beIN CONNECT kaliteli dizi ve filmlerin yanı sıra özellikle sporla alakalı içerikler de sağlıyor. Spor kategorisi sayesinde bu alanda rakiplerine göre oldukça ilerlemiş görünüyor. Ayrıca 60’tan fazla canlı TV kanalını 12 saat geriye sararak izleyebilirsiniz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir Siteyi Ziyaret Et
Spor İçin En İyi Platform beIN CONNECT
beIN CONNECT

Siz Hangi Platformu Kullanıyorsunuz?

Son zamanlar dizi ve film gibi birçok içeriği sağlayan video platformları türedi. Bu platformlar arasından size uygun olanını bulmanız için bu makaleyi hazırladık. Bu platformlar hakkındaki düşüncelerinizi bize yorumlarda bahsedin.

En İyiler Kategorisindeki Diğer Yazılar İçin Tıklayın

“En İyi Film ve Dizi Uygulamaları 2021” üzerine 2 yorum

Yorum yapın