En İyi Galeri Uygulamaları [2021 Ücretsiz]

Tüm galeri uygulamaları aynı değildir. Bazıları harika tasarımlar ve çabukluk ile fevkalade çalışıyor. Diğerleri zayıf tasarım ve yavaşlıktan muzdariptir. İyi haber şu ki, gerekirse kendinizinkini değiştirmek için birçok seçeneğiniz var. Fotoğrafları sıralamak, saklamak veya sadece temiz ve hızlı bir şey istiyorsanız, Android için en iyi galeri uygulamaları listesini sizin için hazırladık. Birkaç yıldır güncellenmemiş olsa bile Focus’u da seviyoruz. OEM galeri uygulamalarının mükemmel bir seçenek olduğunu ve bu uygulamaların genellikle bulundukları telefon için tasarlandığını da unutmayın.

Android İçin En İyi Galeri Uygulamaları

1Gallery

1Gallery, listedeki en yeni galeri uygulamasıdır. Ayrıca standart bir galeri uygulaması ile bir şifreli galeri uygulaması arasında bir karışımdır. Uygulama, herhangi bir standart galeri gibi çalışır ve fotoğraflarınızı tarihe göre ve tablo biçiminde görüntüleyebilirsiniz. Ancak uygulama, fotoğraflarınızı ve videolarınızı bir pin, desen veya parmak izi kilidinin arkasına gizlemenize de olanak tanır. Gizli dosyalar yalnızca gizli değil, aynı zamanda gizliliğiniz için şifrelenir. Diğer bazı küçük özellikler, süper basit bir fotoğraf ve video düzenleyici işlevinin yanı sıra açık ve koyu bir tema içerir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
galeri uygulamaları 1Gallery
1Gallery

A+ Gallery

A+ Galeri basit bir galeri uygulamasıdır. Fotoğraflarınızı yönetmek, fotoğraf albümleri oluşturmak ve fotoğraflarınızı paylaşmak gibi olağan şeyleri yapabilirsiniz. Bununla birlikte Dropbox, Amazon Cloud ve Facebook desteği var. Bu, o fotoğrafları da görüntüleyebileceğiniz anlamına gelir. Ek olarak, özel görüntüleri saklayabileceğiniz bir kasa özelliği ile birlikte gelir. Tasarım sağlam ve kullanımı zor değil. Materyal Tasarımı ve iOS stillerini tek bir görünümde birleştirir. Uygulama içi satın alma olarak sunulan isteğe bağlı bir profesyonel sürümle ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en basit galeri uygulaması A+ Gallery
A+ Gallery

Ayrıca Bakınız:


F-Stop Gallery

F-Stop Media Gallery, eski galeri uygulamalarından biridir. Bu, birkaç iyi özellik ile daha temiz bir tasarıma sahiptir. Fotoğraflarınızı harika olan meta verilerine göre arayabilir ve daha kolay düzenleme için fotoğraflarınıza etiketler ekleyebilirsiniz. Ayrıca meta verileri (EXIF, XMP ve IPTC bilgileri dahildir) okuyup içeriklerinizi kendi başınıza sıralamanıza yardımcı olan bir Akıllı Albümler özelliği vardır. Hepsinden iyisi, GIF oynatır! Bu, en iyi galeri uygulamasını arayanlar için en gösterişli galeri uygulamalarından biridir. Bazı özellikler pro sürümü gerektirir, ancak ücretsiz sürüm hala çok işlevseldir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
fotoğraf ve video saklama uygulaması F-Stop Gallery
F-Stop Gallery

Focus Go

Focus Go daha yeni bir galeri uygulaması. Francisco Franco’nun popüler Focus galerisinin daha hafif bir versiyonu. Hafif ve basit bir galeri uygulaması. Uygulama üçüncü taraf bir düzenleyici içermez. Ek olarak, daha iyi görüntü kalitesi ve bazı özelleştirme seçenekleri için isteğe bağlı bir 32 bit kodlayıcıya sahiptir. Ana Focus galeri uygulaması, büyük bir revizyon için geliştirilme aşamasındadır. Bu nedenle, daha fazla özelliğe sahip bunun gibi bir şey istiyorsanız, en iyi yöntem bunu Google Play’de kontrol etmek ve büyük güncellemenin düşüp düşmediğini görmek.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
galeri uygulaması Focus Go
Focus Go

Gallery Vault

Gallery Vault, adından da anlaşılacağı gibi fotoğraf ve videolarınızı gizlemeye yarar. Fotoğraflarınızı meraklı gözlerden uzak tutmak için özel bir kasa oluşturur. Bununla, bu uygulamanın desteklediği fotoğrafları, videoları ve diğer dosya türlerini gizleyebilirsiniz. Sizden başka erişemez. Biri içeri girerse uyarı alırsınız. Ayrıca bazı parmak izi okuyucusuna sahip cihazları destekler. Biraz gizlilik istiyorsanız galeri uygulamaları açısından iyi bir seçenek ve satın almadan önce ücretsiz sürümü deneyebilirsiniz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Gallery Vault

Google Fotoğraflar

Google’nin parmaklarının ulaşmadığı çok az yer var ve bu da Google’nin el attığı yerlerden biri. Google Fotoğraflar uygulaması, istediğiniz kadar fotoğraf ve video yükleyebileceğiniz bir bulut depolama uygulamasıdır. Tek dezavantajı, resimlerin ve videonun Google’ın Yüksek Kalite ayarında sıkıştırılacak olmasıdır. Ancak uygulama, yüklemediğiniz her şeyi görüntülemek için cihaz klasörlerinizi de görebilir. Ne yazık ki Google, Haziran 2021’de başlayarak ücretsiz bölümünü sonlandırıyor, bu nedenle bu eskiden olduğu kadar iyi bir öneri değil, ancak yine de iyi bir galeri uygulaması.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
fotoğraf depolama uygulaması Google Fotoğraflar
Google Fotoğraflar

Memoria Photo Gallery

Memoria Photo Gallery, listedeki en yeni galeri uygulamalarından biridir. Bu, iyi bir kişiselleştirme düzeyine, genellikle sorunsuz performansa ve hatta bazı güvenlik özelliklerine sahiptir. Birçok tema, parmak izi doğrulaması ve istemediğiniz albümleri gizleyebilme özelliklerine sahip olursunuz. Uygulama ayrıca şifreli bir kasa ve çeşitli görünüm modları ile birlikte gelir. Uygulamada ara sıra hata olmasına rağmen, iyi çalışıyor gibi görünüyor. Bu yüzden en iyi galeri uygulamaları listemizde yer almaya hak kazandı.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en yeni galeri uygulaması Memoria Photo Gallery
Memoria Photo Gallery

PhotoMap

PhotoMap, daha benzersiz galeri uygulamalarından biridir. Fotoğraf çekmenizi ve bunları konum üzerinden kaydetmenizi sağlar. Ardından, fotoğraflarınızı çektiğiniz yere göre görüntülemek için bir harita kullanabilirsiniz. Bulabildiğimiz en temiz GPS tabanlı galeri uygulamalarından biri. Ayrıca bu uygulamayı kullanmak gerçekten eğlenceli. Ücretsiz olarak indirebilir veya pro sürümü için uygulama içi ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca AR özellikleri bile var.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
PhotoMap

Piktures

Piktures, daha basit galeri uygulamalarından biridir. Ancak bu, hiçbir özelliğinin olmadığı anlamına gelmez. Konum gibi çeşitli şeylere göre sıralayabilir ve insanların görmesini istemiyorsanız albümleri gizleyebilirsiniz. Daha büyük ekranlarda en iyi şekilde çalışır. Bu, büyük telefonlar veya tabletler için en uygun şekilde çalışır demek oluyor. Bundan hoşlananlar için GIF desteği de var. Ayrıca, alıştığınızda kullanımı keyifli olan jest tabanlı kontrollere de sahiptir. Her yerde sağlam bir seçenek.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
basit galeri uygulaması Piktures
Piktures

Siz Hangi Galeri Uygulamasını Kullanıyorsunuz?

Galeri uygulaması her telefonun sahip olması gereken bir uygulamadır. Bu yüzden sizler için en iyi galeri uygulamaları listesini hazırladık. Peki siz hangisini kullanıyorsunuz? Android için en iyi galeri uygulamalarından herhangi birini kaçırdıysak, yorumlarda bize onlardan bahsedin!

En İyiler Kategorisindeki Diğer Yazılar İçin Tıklayın

Yorum yapın