En İyi Görüntülü Sohbet Programları – 2021 Ücretsiz

Android telefonunuzda deneyebileceğiniz en iyi görüntülü sohbet programları listesini derledik. Verimli sıkıştırma algoritmaları kullanan görüntülü arama uygulamaları, yüksek hızlı internet bağlantısı ile birlikte harika bir deneyim sunuyor. Günümüzde, herhangi bir kişiyle telefonumuza sadece birkaç dokunuşla görüntülü sohbet gerçekleştirebiliriz. 


En İyi Android Görüntülü Sohbet Programları:

Google Duo

Google Duo, Android için en iyi görüntülü sohbet uygulamaları listemizde yer alıyor çünkü Duo’nun ana özelliği, görüntülü aramayı ön plana çıkaran arayüzün sadeliğidir. Giriş yapmak ve numaranızı doğrulamak oldukça basit ve tıpkı standart bir telefon görüşmesi yaptığınız gibi diğer kullanıcılara daha hızlı ve güvenilir görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

Uygulama, çağrıyı almadan önce arayanın canlı ön izlemesini sağlayan bir “Knock Knock” özelliği içerir. Ayrıca, hem Android hem de iOS kullanıcılarının uygulamanın keyfini çıkarabilmesi için bir çapraz platform aracıdır. Genel olarak, Android için denemeye değer harika bir görüntülü arama uygulamasıdır.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Google Duo

Skype

Skype, Play Store’da 1 milyardan fazla indirilen ücretsiz bir Android için en iyi görüntülü sohbet uygulamaları arasında yer alıyor. PC de dahil olmak üzere çoğu platformda yerel uygulamalara sahip bir çapraz platform aracıdır.

Android uygulaması masaüstü uygulaması kadar iyi değil, ancak birçok özellik ile birlikte geliyor. En fazla 25 kişilik bir grupla video görüşmesi yapabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz bir metin sohbeti, sesli mesajlar, ifadeler, fotoğraflar, emojiler vb. bulunur.

Microsoft ve Facebook hesap entegrasyonu ile birlikte gelir. Ayrıca, normal bir cep telefonu ve sabit hatları nominal bir ücret karşılığında arayabilirsiniz. Skype, çağrı kalitesinden ödün vermez, bu nedenle diğer uygulamalara kıyasla daha fazla veri tüketir. Ayrıca, yavaş internet bir kullanıyorsanız, bu listedeki diğer uygulamaları tercih edin.

Uygulama hala değişikliklere ihtiyaç duyuyor, ancak hizmetin kendisi yaklaşık olarak mükemmel.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir

Ayrıca daha az veri ve telefon performansı harcaması açısından Skype Lite sürümü de bulunmaktadır.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Skype

Facebook Messenger

Facebook Messenger modaya uygun ve uygulama çok sayıda kullanıcı tarafından güveniliyor. Facebook hesabınızla giriş yaparak ücretsiz olarak kullanılabilir. Facebook Messenger’ın kullanımı oldukça kolaydır. İstediğiniz şekilde bağlanabilirsiniz; kısa mesaj gönderin veya görüntülü sohbet başlatın, seçim tamamen size aittir.

Facebook Messenger ile yapabileceğiniz çok daha fazlası var, örneğin grup video görüşmeleri yapmak, emojiler, çıkartmalar ve GIF’ler göndermek, eğlenceli sanat ve efektlerle fotoğraf ve video çekmek, oyun oynamak vb. Messenger ayrıca diğer kullanıcılarla sohbet edebilir ve hatta rezervasyon yapabilir, başkalarını kontrol edebilir veya iş amacıyla kullanabilirsiniz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir

Ayrıca daha az veri ve telefon performansı harcaması açısından Messenger Lite sürümü de bulunmaktadır.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en iyi görüntülü sohbet uygulaması Facebook Messenger 2020
Facebook Messenger

WhatsApp

En popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan Whatsapp, en iyi Android görüntülü arama uygulamaları listesinde de yer almaya uygundur. Platformlar arası ve kullanıcılar Android, iOS ve Windows cihazlarında dünya çapında günde milyonlarca video görüşmesi yapıyor. Arama özelliği çok basittir, sadece istediğiniz kişiyi açın ve video görüşmesi düğmesine dokunun.

Sesli ve görüntülü arama seçenekleri yalnızca bire bir görüşmelerde görünür, ancak görüntülü arama oldukça iyi çalışır ve kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Ayrıca, uygulama aynı zamanda metin mesajları gönderme, medya dosyaları, GIF, çıkartmalar, vb paylaşma özelliği içerir. Uygulama güvenli bir ve ücretsiz olarak kullanılabilir. Ayrıca, herhangi bir reklam göstermez.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
görüntülü sohbet için en iyi program Whatsapp 2020
WhatsApp

Hangouts

Google Hangouts, Android cihazlarda ücretsiz görüntülü sohbet için kullanılabilen kullanımı kolay bir platformlar arası uygulamadır. E-postanız arkadaşlarınızla ve Google kişilerinizle hızlı bir şekilde bağlantı kurabilmeniz için Google Kimliğinize bağlı.

Uygulama çok fazla özellik sunmuyor. Ayrıca dünyadaki herhangi bir numaraya mükemmel bir görüntülü sohbet kalitesi sunuyor. Skype gibi Hangouts da çağrı kalitesinden ödün vermez.

Ayrıca, durum mesajlarını, emojileri, animasyonlu GIF’leri, videoları, fotoğrafları, haritaları destekler ve çevrimdışı olduklarında kişilerinize de mesaj gönderebilirsiniz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en iyi görüntülü arama uygulaması Hangouts 2020
Hangouts

En İyi Görüntülü Sohbet Uygulaması

Bu makalemizde sizlere arkadaşlarınızla ve akrabalarınızla görüşebileceğiniz veya iş görüşmelerinizi yapabileceğiniz görüntülü sohbet programları listesini hazırladık. Bu uygulamalar arasından bizim tercihimiz,eğer iş için kullanacaksanız Skype’ı öneririz. Eğer arkadaşlarınızla ve akrabalarınızla kesintisiz kaliteli bir sohbet etmek istiyorsanız Google Duo’yu öneririz.

Düşüncelerinizi ve en çok beğendiği uygulamayı yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler.

En İyiler Kategorisindeki Diğer Yazılar İçin Tıklayın

Yorum yapın