En İyi Radyo Uygulamaları – 2021 Ücretsiz

Transistörlü radyolardan bu yüksek kaliteli görsel-işitsel eğlence çağına kadar uzun bir yol kat ettik. AM / FM radyoların kullanımı önemli ölçüde azalmış olsa da, insanlar radyo uygulamalarını günlük işlerinde yaygın olarak kullanmaktadır. Bu radyo uygulamaları eski radyo uygulamalarına göre daha kaliteli bir hizmet sağlıyor.

Radyo, araç sürerken veya egzersiz yaparken size eğlence ve vaktin hızlı geçmesini sağlar. Akıllı telefonların çoğu dahili bir FM radyo uygulamasıyla geliyor. Bu tür uygulamalar yalnızca yerel FM istasyonlarını çalabilir. Bununla birlikte, çevrimiçi radyo yayıncılığı için uygun olan birçok başka Android radyo uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamalar dünyanın her yerinden binlerce radyo istasyonu sağlar.

Not: Bu liste tercih sırasına göre değildir. Gereksinimlerinize göre bunlardan herhangi birini seçmeniz önerilir.

Android İçin En İyi Radyo Uygulamaları:

TuneIn Radio

TuneIn, 100.000’den fazla internet radyo istasyonuyla ve dünya genelinde milyondan fazla isteğe bağlı program ve podcast ile birlikte geliyor. Müziğe ek olarak haber, spor, komedi programları, radyo konuşmaları vb. içermektedir.

Rock, pop, classic, blues vb. Gibi her tür müzik türünü dinlemeyi seçebilirsiniz. Birinci sınıf sürümle, reklamsız müzik akışıyla birlikte canlı NFL, MLB, NHL ve NBA yayınlarını yayınlayabilirsiniz. Google Asistan’ı kullanarak TuneIn’i, “OK, Google TuneIn’ı aç” diyerek başlatabilirsiniz.

Üstelik, TuneIn sürüş sırasında sizin için uygun olacak olan uygulamanın arayüzünü değiştirebilen bir Araba Modu da içeriyor. Uygulamayı Android Wear cihazlarında, Google Chromecast, Android Auto veya Android TV’de de kullanabilirsiniz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en iyi radyo uygulaması TuneIn Radio
TuneIn Radio

Radio Player (Audials)

Audials, yüksek özellikli ve 50.000’den fazla radyo istasyonunu kapsayan güçlü Android radyo uygulamalarından biridir. Farklı türlere, ülkelere, en iyi sanatçılara vb. Dayanan radyo istasyonlarını seçebilirsiniz.

Dinleyebileceğiniz 100’den fazla podcast sunar. Ayrıca, herhangi bir çalma istasyonunu kaydedebilir ve telefonunuza kaydedebilirsiniz. Ayrıca, uygulama yerleşik bir ses ve video oynatıcı, ekolayzır, uyku zamanlayıcısı, Araba Modu vb. İçerir.

Bulut üzerinde çalışabilir ve müzik dosyalarınızı bir SD Karta taşıyabilirsiniz. Ayrıca, Chromecast’i de destekliyor. Bunun dışında, Audials uygulama içi satın alma veya reklam olmadan ücretsizdir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en iyi radyo uygulaması Radio Player (Audials)
Radio Player (Audials)

Radio Online – PCRADIO

PCRADIO, düşük internet hızlarında bile çalışabilen hafif bir Android radyo uygulamasıdır. App kullanıcı dostu bir arayüze sahip ve tüm radyo istasyonları, rock, pop, metal, vb. Gibi farklı türlere göre iyi sıralanır.

Yüzlerce radyo istasyonuna sahiptir ve ayrıca arama çubuğunda belirli bir radyo istasyonunu da arayabilirsiniz. Bazı istasyonları favori olarak işaretleyebilir ve daha sonra erişebilirsiniz.

Bu ücretsiz radyo uygulaması güçlü ve verimli olduğunu iddia ediyor. Çalma kulaklığınızdan kontrol edilebilir. PCRADIO ayrıca dahili bir ekolayzır ve bir uyku zamanlayıcısına sahiptir. Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz olarak kullanılabilir ve reklamlar içerir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
android için en iyi radyo uygulaması Radio Online - PCRADIO
Radio Online – PCRADIO

Heart Radio App

iHeartRadio Android için popüler ve en iyi radyo uygulamalarından biridirÇok sayıda podcast koleksiyonu ile birlikte binlerce radyo istasyonundan yayın yapabilirsiniz. Dinleyicilerin şarkı kaydetme ve yeniden çalmalarını sağlar.

Sevmediğiniz herhangi bir istasyonu da atabilirsiniz. Ruh halinize, farklı türlere, mevsimlik faaliyetlere vb. dayanarak çalma listelerini arayabilirsiniz. Ayrıca Chromecast ve Android Wear desteği ile birlikte gelir.

iHeartRadio indirmek ve reklamları ücretsizdir. Ancak, ek özellikler için aylık abonelikler seçebilirsiniz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
radio uygulaması Heart Radio App
Heart Radio App

XiiaLive

XiiaLive, dünyanın dört bir yanından 50.000’den fazla radyo istasyonu sağlayan tam özellikli bir Android radyo uygulamasıŞarkı veya sanatçı isimlerine göre arama yapabilirsiniz. Müziğin yanı sıra, çeşitli konularda farklı konuşmalar da dinleyebilirsiniz.

Uygulama iyi organize edilmiştir ve ayrıca favori istasyonlarınızı da kaydedebilirsiniz. Çeşitli akış ses formatlarını destekler. Uygulama bir uyku zamanlayıcısı ve en sevdiğiniz istasyona uyanmak için bir alarm özelliği içerir.

XiiaLive son derece özelleştirilebilir ve farklı temalar, uygulama kontrol özellikleri, yedekleme ve geri yükleme seçenekleri vb. İçeriyor. Aynı zamanda dahili bir ekolayzıra de sahip. Hiçbir uygulama içi satın alma olmadan indirmek ücretsiz ve reklamlar içeriyor.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en güncel radyo uygulaması XiiaLive
XiiaLive

AccuRadio

AccuRadio, 1000’den fazla ücretsiz özelleştirilebilir radyo kanalı sunan Android için en iyi ücretsiz radyo uygulamaları listemizde yer almaya hak kazanan uygulamalardan biridir. Rock, pop, caz, alternatif, ülke vb. 50’den fazla müzik türü arasından seçim yapabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için önce kayıt olmanız gerekir. Her kanalı ve kara listedeki sanatçıları veya sevmediğiniz şarkıları özelleştirebilirsiniz. Belirli bir istasyonu bile arayabilirsiniz. İstasyonları favori olarak işaretlemenizi sağlar.

Dahası, uygulamada daha önce izlediğiniz kanalları arayabileceğiniz bir geçmiş sekmesi vardırÜcretsizdir ve reklam içerir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
android radio uygulaması AccuRadio
AccuRadio

Simple Radio

Simple Radio, Android için AM / FM radyo istasyonlarını yayınlayan en basit radyo uygulamalarından biridir. Tüm dünyadan 40.000’den fazla farklı radyo istasyonunu içerir.

Bu Android radyo uygulamasının ana sayfası iki sekmeden oluşur: ‘Sık Kullanılanlar’ ve ‘Önerilen’. Ancak, herhangi bir ülkedeki radyo istasyonlarını veya hatta arama çubuğundaki türe göre arayabilirsiniz. Herhangi bir istasyonu favori olarak işaretleyebilir ve daha sonra kolayca erişebilirsiniz.

Kullanımı kolay, temiz ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Her ne kadar uygulama oldukça basit ve yüksek özellikli olmasa da, yine de ilgili bir seçenek olabilir. Uygulama reklam destekli ve uygulama içi satın alımlar sunuyor.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en iyi ve en güncel radyo uygulaması Simple Radio
Simple Radio

En İyi Radyo Uygulamaları Listemiz

Yararlı olması açısından sizler için en iyi radyo uygulamaları listesini hazırladık. Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler

En İyiler Kategorisindeki Diğer Yazılar İçin Tıklayın

Yorum yapın