En İyi SMS Uygulamaları – 2021 Ücretsiz

SMS veya MMS mesajlaşma, tüm dünyada iletişim kurmanın en popüler yollarından biridir. Hızlıdır, yapması kolaydır ve telefon görüşmeleri gibi yaptığınız şeyi duraklatmanızı gerektirmez. Birçok insanın hala telefonda SMS göndermek yerine arama yaptığını biliyoruz. Ancak gerçeklerle yüzleşelim, çoğu insan bu günlerde mesaj atıyor. Android için en iyi mesajlaşma uygulamaları ve SMS uygulamaları listesine bir göz atalım. Bu uygulamalar geçen bir veya iki yılda o kadar fazla değişmedi, bu yüzden bu uygulamaların çoğu en yeni olmasalar bile hala en iyisi.

En İyi Ücretsiz SMS Uygulamaları

Chomp SMS

Chomp SMS, Android’in eski güzel günlerinden beri var ve gerçekten iyi bir mesajlaşma uygulamalarından biri. Emojiler, SMS engelleme, bildirimlerde hızlı cevap, MMS ve grup mesajlaşmasını içerir. Hatta gerekirse bir mesajı göndermenin ortasında durdurabilirsiniz. Ayrıca Android Wear ve Pushbullet desteği ile birlikte gelir. İstediğiniz takdirde başka birçok özelleştirme özelliği vardır.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en iyi sms uygulaması Chomp SMS
Chomp SMS

Facebook Messenger

Size karşı dürüst olacağız. Facebook Messenger harika bir uygulama değil. Bir ton pil, depolama ve RAM kullanır. Ayrıca reklamları var. Ancak, cihazınızda olmasını isteyeceğiniz bir uygulamadır. SMS uygulaması olarak kullanmak istiyorsanız, SMS desteğini de etkinleştirebilirsiniz. Böylece bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Mesajlaşma uygulamaları söz konusu olduğunda bu en iyi seçenek değildir. Yine de en kullanışlıları arasındadır ve zaten Facebook Messenger kullanıyorsanız, uygulama SMS uygulamaları konusunda da size yardımcı olacaktır.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en iyi mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger
Facebook Messenger

Google Messages

Google Messages (eski adıyla Android Messages), Google’ın ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulama bazı hafif tema seçeneklerine, düzenleme, yedekleme özelliklerine ve arama işlevine sahiptir. Ayrıca iyi göründüğünü ve kullanımının kolay olduğunu söyleyebiliriz. Bunun ayrıca bilgisayarınızda mesajlaşmak için bir web sürümü vardır. Bununla birlikte, oldukça büyük bir pil tüketir. Bu nedenle web üzerinde kullanmak isabetli olacaktır.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en iyi sms uygulamaları Google Messages
Google Messages

Handcent Next SMS

Chomp SMS ile birlikte Handcent, Android’de kullanılabilen SMS uygulamaları arasında gerçekten iyi ve popüler üçüncü taraf mesajlaşma uygulamasıdır. Chomp SMS’e çok benzeyen Handcent, tonlarca özelliğe sahip güçlü ve ağır bir mesajlaşma uygulamasıdır. Bazı temalar, özel konuşmaları saklamak için bir gizlilik kutusu, SMS yedekleme, e-Kartlar, emojiler ve çok daha fazlasını içerir. İlginç özelliklerden biri de, isterseniz bilgisayarınızda ve tabletinizde metin yazmanıza izin veren Handcent Anywhere’dir. Hatalar açısından iniş ve çıkışları oldu, ancak genellikle oldukça sağlam.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Handcent Next SMS

Mood Messenger

Mood Messenger, ortalamanın üzerinde bir SMS uygulamasıdır. Mesajlaşma, MMS, tema, emoji ve diğer temel bilgiler gibi tüm olağan şeyleri yapar. Ayrıca karanlık bir mod, spam mesajlar için kara listeye alma ve daha fazlasını elde edersiniz. Premium sürümü için abonelik modeli de bulunmaktadır. Yedekleme ve geri yükleme, SMS şifreleme, daha fazla tema ve insanları dışarıda tutmak için bir gizlilik dolabı içerir. Premium sürüm biraz pahalıdır, ancak çoğu insan için olumlu bir genel deneyimdir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
sms/mms uygulaması Mood Messenger
Mood Messenger

Pulse SMS

Pulse SMS, listedeki en benzersiz mesajlaşma uygulamalarından biridir. Çoğunlukla herhangi bir standart SMS uygulaması gibidir. Ancak, PC’nizden, tabletinizden ve diğer cihazlarınızdan metin yazmanıza izin verecek bir özellik de içerir. Ek olarak, çift simli cihazları, kara listeye alınan telefon numaralarını, mesaj yedeklemeyi ve daha fazlasını da destekler. Ayrıca birçok premium abonelik seçenekleri bulunmaktadır. Fakat, uygulamanın SMS kısmı hala tamamen ücretsizdir. Yalnızca PC gibi diğer platformlardan metin göndermek istiyorsanız ödeme yapmanız gerekir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Pulse SMS

QKSMS

QKSMS, en basit ve en iyi SMS uygulamaları arasındadır. Uygulama bir dizi özellik ile birlikte gelir. Kara liste, Android Wear desteği ve hatta bazı şık erişilebilirlik özellikleri gibi gizlilik özelliklerini içerir. Kullanım beklediğiniz gibi. Aklınızı başınızdan almayacak, ancak bazı mesajlaşma uygulamalarının ne kadar ağır olabileceği düşünüldüğünde sadelik üzerinde yoğunlaşılmış. Hiçbir reklam içermez ve ücretsizdir. Bağış olarak bazı isteğe bağlı uygulama içi satın almalar da vardır.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en sade sms uygulaması QKSMS
QKSMS

Signal Private Messenger

Signal Private Messenger aslında Hangouts, WhatsApp, Facebook Messenger ve diğerleri gibi bir mesajlaşma uygulamasıdır. Aradaki fark, bunun uçtan uca şifrelemeye sahip olması ve güvenliğe değer veren birçok kişinin favorisi olması. Aynı zamanda bir telefon numarası sisteminde de çalışır ve muhatabınız uygulamaya sahip değilse, o zaman sadece bir kısa mesaj gönderir. Bu özelliğin ne kadar kusursuz olduğunu gerçekten beğendik. Kullanımı kolaydır, Materyal Tasarımı ile harika görünür ve uygulama içi satın alma olmadan kullanımı tamamen ücretsizdir. Ayrıca açık kaynak kodludur, grup sohbetlerini destekler ve hatta telefon görüşmeleri bile yapar.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en gizli mesajlaşma uygulaması Signal Private Messenger
Signal Private Messenger

Textra

Textra SMS, listedeki en sağlam mesajlaşma uygulamaları arasındadır. Bu popüler ve son derece şık SMS uygulaması aynı zamanda listede en yüksek puan alan uygulamalardan biridir. Bir tema seçici (renkleri kendiniz seçersiniz), karanlık mod, kayan bildirimler, gecikmeli gönderme, silmek için kaydırma ve daha birçok özellik ile birlikte gelir. Ayrıca Android Wear, Pushbullet, MightyText ve diğerleri için doğrudan destekle birlikte gelir. Özelliklerin çoğunu ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Fakat uygulama içi satın almalar da vardır.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en çok beğenilen mesaj uygulaması Textra
Textra

Yaata SMS

YAATA SMS, gerçekten iyi olan birkaç gelecek mesajlaşma uygulamalarından biridir. Grup sohbeti desteği, zamanlanmış mesaj gönderme ve eksiksiz MMS desteği gibi bir dizi özelliğe sahiptir. Premium sürümü satın alırsanız, SMS kara listeye alma, otomatik yanıtlama, otomatik yönlendirme ve yeni bir cihaz satın almanız durumunda ayarlarınızı yedekleme ve geri yükleme olanağına da sahip olursunuz. Tasarımsal açıdan oldukça iyi görünüyor. Ayrıca widget’larla birlikte gelir ve hatta Facebook Messenger’a benzer sohbet başlıklarına sahiptir. Bazı hatalar var, ancak çoğu ciddi değil.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en iyi sms/mms ve mesajlaşma uygulaması Yaata SMS
Yaata SMS

Siz Hangi SMS Uygulamasını Kullanıyorsunuz?

SMS uygulamaları listemizde size en iyilerinden bahsettik. Sizin kullandığınız SMS uygulaması hangisi? En iyi mesajlaşma uygulamalarından herhangi birini kaçırdıysak bize yorumlarda bahsedin!

En İyiler Kategorisindeki Diğer Yazılar İçin Tıklayın

Yorum yapın