En İyi Yemek Tarifi Uygulamaları – 2021 Ücretsiz

Hemen hemen herkes bir şeyler pişirmeyi bilir. Aksi takdirde hepimiz açlıktan ölmüş olurduk. Bu önemli bir yaşam becerisidir. Bununla birlikte, mutfaktaki yeteneklerimizi geliştirebilecek bir dizi uygulama var. İşte Android için en iyi yemek tarifi uygulamaları!


Nefis Yemek Tarifleri

Nefis Yemek Tarifleri, en popüler yemek tarifi uygulamaları listesinden biridir. Pek çok temel özelliğe sahiptir. Bir çok tarifi inceleyebilir, favorilerinizi kaydedebilir ve mobil cihazlara uygun yemek pişirme videolarına göz atabilirsiniz. Evde sağlıklı yemek yapmak isteyenlerin ortak noktasıdır. Kendi tariflerinizi gönderebilir ve yazarlarımızın profillerini görebilirsiniz. Bu uygulama yemek yapma işinizi oldukça kolaylaştırıyor. Ancak Uygulamamız internetsiz çalışmamaktadır. İnternetsiz yemek tarifi veren diğer uygulamaların tersine her gün yüzlerce yeni tarif eklenmektedir. Bu yeni tariflere ve diğer özelliklere ulaşabilmeniz için internet bağlantısı gerekmektedir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
nefis yemek tarifleri 2020
Nefis Yemek Tarifleri

Yemek Tarifleri – Bu Gün Ne Pişirsem?

Yemek Tarifleri – Bu Gün Ne Pişirsem? uygulaması, küçük ama büyüyen bir tarif uygulamasıdır. Artık internetsiz Yemek Tarifleri uygulaması aramanıza gerek kalmadı! Çünkü “Yemek Evi” yemek tarifleri uygulaması İnternetinizi hemen hemen yok denilecek kadar az kullanır. Detaylı üye profilleri, yemek tarifleri ve listeleri oluşturabilirsiniz. Her tarifin besin değerleri detaylı bir şekilde görebilirsiniz bu sayede sağlıklı beslenme düzeninizi de ayarlayabilirsiniz. Ayrıca pişirme önerileri sayesinde artık yemekleriniz daha da lezzetli olacak!

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Yemek Evi

Ne Pişirsem? Yemek Tarifleri

Ne Pişirsem? Yemek Tarifleri , en popüler yemek pişirme uygulamalarından biridir. Hem dünya mutfağı, hem de Türk mutfağından çeşitli lezzetlerin yer aldığı bir uygulamadır. “Neli Olsun” sekmesine tıklayarak listedeki malzemelerden birine seçerek, o malzemeyle hangi tarifleri yapabileceğinizi görebilirsiniz. Favori sekmesine beğendiğiniz tarifleri ekleyebilirsiniz. Uygulamanın sol üst kısmında ise püf noktalar ve baharat türleri yer almaktadır. Tarifler sürekli güncellendiği için uygulama internetsiz çalışmamaktadır.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Ne Pişirsem? Yemek Tarifleri 2020
Ne Pişirsem? Yemek Tarifleri

Tarif Küpü – Yemek Tarifleri

Tarif Küpü – Yemek Tarifleri, en iyi ücretsiz yemek pişirme uygulamalarından biridir. Tariflerin bir çoğu video olarak sunulmaktadır. “Gezdim Gördüm” kategorisi yurt içi ve yurt dışı gezilerinde orada yenebilecekleri anlatan güzel bir bölümdür. Uygulamanın asıl amacı size yemek tarifleri vermek değil, yemek yapmayı öğretmek. Mutfak akademisi kısmında yemek yaparken hangi malzemeleri kullanıyoruz, ne yaparsak bizi başarıya götürür veya hayal kırıklığına uğratır, yemek yapmanın mantığını anlayacak ayrıntılı bilgiler elde edeceksiniz. Bu uygulamada da yine en beğendiğiniz tarifleri favoriler kısmına ekleyip daha sonradan kolayca bu tarifleri bulabilirsiniz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Tarif Küpü - Yemek Tarifleri 2020
Tarif Küpü – Yemek Tarifleri

İnternetsiz Yemek Tarifleri

İnternetsiz Yemek Tarifleri, Android’deki en yeni yemek pişirme uygulamalarından biridir. Diğer yemek pişirme uygulamalarından çok daha samimi bir şekilde çalışır. Uygulama tamamen internetsiz çalışır. Toplam 954 tane resimli yemek tarifi bulunmaktadır. Ana ekranda bir kategori belirleyerek rastgele bir tarife ulaşabilir veya arama çubuğuna istediğiniz tarifi yazarak bulabilirsiniz. Sol üstteki menüde ise ayarlar, yardım, sohbet, favoriler ve “ne pişirebilirim” kısımları yer alıyor. Ayrıca tarif defterim özelliği ile kendi tariflerinizi resimleriyle birlikte ekleyebilirsiniz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
internetsiz yemek tarifi uygulaması 2020
İnternetsiz Yemek Tarifleri

Android için en iyi yemek tarifi uygulamaları listesinden herhangi birini kaçırdıysak, yorumlarda bize onlardan bahsedin! 

En İyiler Kategorisindeki Diğer Yazılar İçin Tıklayın

“En İyi Yemek Tarifi Uygulamaları – 2021 Ücretsiz” üzerine 2 yorum

Yorum yapın