Instagram Takip Etmeyenleri Bulma Uygulamaları

instagram takip etmeyenleri bulma uygulamaları 2020

Instagram sosyal medyanın en çok tanınan ve aranan uygulamalarından birisi. Bu uygulama sayesinde para kazananlar da var zevk için kullanıp paylaşım yapanlar da var fakat ikisinin de ortak noktası takipçi kazanmak. Takipçi kazanmak için birçok yöntem bulunuyor fakat en kolaylarından birisi karşılıklı takipleşme olayı. Bazıları bu takipleşme sırasında ya geri takip etmiyor ya da bir süre sonra takipten çıkıyor. Bu kullanıcıları teker teker arayıp bulmak neredeyse imkansız. Takip etmeyenleri bulmak için internette birçok uygulama bulunuyor fakat bu uygulamalar pek güvenli olmadığı için hesabınızın çalınması gibi olaylar yaşanabiliyor. Biz de sizin için instagram takip etmeyenleri bulmanıza yardımcı olacak uygulamaları bulduk ve instagram takip etmeyenler, instagram takip etmeyenleri bulma 2019, instagram takip etmeyenler uygulaması, instagram takip etmeyenleri silme hakkındaki her şeyi sizler için derledik.


Instagram Takip Etmeyenleri Bulma Uygulamaları


1. Followers Assistant

Followers Assistant - instagram takip etmeyenleri bulma uygulamaları
Followers Assistant Uygulama Görseli

Bu uygulama yapmak istediğiniz işlemleri en güvenli şekilde hesabınızın engel yeme riskini sıfıra indirerek gerçekleştirmektedir. Uygulama takip etmeyenleri bulma haricinde daha birçok işlem için de kullanılıyor. Eğer instagram hesabınızın tanınırlığını arttırmak, takipçi kazanmak istiyorsanız kesinlikle önerdiğimiz bir uygulamadır. Ayrıca uygulamanın bazı özelliklerinin ücretli olduğunu da söyleyelim.

Followers Assistant
Followers Assistant

2. Followers Insight

Followers Insight - instagram takip etmeyenleri bulma uygulamaları
Followers Insight Uygulama Görseli

Kolay kullanımı ve birçok özelliğiyle istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz bir uygulama. Ayrıca uygulamanın güvenliği konusunda da hiç şüphemiz yok. Milyonlarca insanın indirip kullandığı bu uygulamanı tek bir kötü yanını söyleyebilirim o da reklam. Fakat size bir özelliği ücretli sunmak yerine reklam göstermesinin daha iyi olabileceğini düşündüğümüz için bu uygulamayı da listemize ekledik.

Followers Insight for Instagram
Followers Insight for Instagram

3. Unfollow for Instagram – Non followers & Fans

Unfollow for Instagram - Non followers & Fans - instagram takip etmeyenleri bulma uygulamaları
Unfollow for Instagram – Non followers & Fans Uygulama Görseli

Bu uygulama kullanıcılarına çok basit bir arayüz sunuyor. Sizi takip etmeyenleri ister tekil ister toplu bir şekilde takipten çıkarabilirsiniz. Ayrıca milyonlarca insan tarafından indirilip kullanılan bu uygulamanın güvenli olduğunu da söyleyebiliriz


Instagram Takip Etmeyenler Hakkında Sizin Yorumlarınız

Bu makalemizde sizlere, instagram’da sizi takip etmeyenleri bulabileceğiniz ve daha birçok özellikleri olan uygulamaları tanıttık. Eğer sizin de bu konu hakkında söylemek istediğiniz bir şey ya da tavsiye etmek istediğiniz bir uygulama varsa yorumlarda bahsetmeyi unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler.


1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir