Mobil Müzik İndirme Uygulamaları – 2020 Ücretsiz

Mobil Müzik İndirme Uygulamalari 2020

Mobil müzik indirme programları denilince aklımıza birçok birçok uygulama ve site aklımıza geliyor. Bu uygulama ve sitelerin çoğunda ya istediğimiz gibi müziği indiremiyoruz ya da bozuk ses kalitesi olacak şekilde indiriyoruz. Bugün biz de sizler için hem Android hem da Ios yani Iphone işletim sistemi için telefonunuza indirebileceğiniz ücretsiz en iyi mobil müzik indirme uygulamalarını tanıtacağız. İşte mobil müzik indirme 2019, ücretsiz müzik indirme programı, cep müzik indirme programı, müzik indirme apk, android müzik indirme, internetsiz müzik, ücretsiz müzik, youtube müzik indir, cep şarkı indirme programı hakkında aradığınız her şey


Android Mobil Müzik İndirme Uygulamaları – Ücretsiz


1. MYT Müzik

Mobil Müzik İndirme Uygulaması myt müzik görseli
MYT Müzik

Bu uygulama sayesinde Youtube üzerindeki her içeriği mp3 ya da mp4 olarak indirebilirsiniz. Ayrıca şarkılarınızı indirmeden de dinleme özelliği de sağlıyor.

MYT Müzik
MYT Müzik
Developer: BurgTones Ltd.
Price: Free

2. Peggo – YouTube to MP3 Converter

Mobil Müzik İndirme Uygulaması Peggo - YouTube to MP3 Converter
Peggo – YouTube to MP3 Converter

Peggo uygulaması Youtube ve SoundCloud üzerindeki bir videoyu mp3 olarak kaydetmenizi ve saklamanızı sağlar. İndireceğiniz şarkıları kırparak sadece indirmek istediğiniz yeri indirmenize de yardımcı olur. Ayrıca kullanımı da çok basittir.


3. OG YouTube

Mobil Müzik İndirme Uygulaması Programı OG YouTube
OG YouTube

OG YouTube uygulaması sanki gerçek bir Youtube gibi çalışır. İstediğiniz videoyu mp3 ya da mp4 şeklinde istediğiniz kalitede indirebilirsiniz. OG YouTube sayesinde izlemek ya da dinlemek istediğiniz videoyu arkaplanda çalıştırabilirsiniz.


4. Music Paradise Pro

Ücretsiz Cep Şarkı İndirme Programı Music Paradise Pro
Music Paradise Pro

Music Paradise Pro birçok özelliği ve müzik oynatıcı sayesinde Youtube veya diğer sitelerdeki mp3 olarak indirmek istediğiniz videoyu rahatlıkla indirebilirsiniz. Müzik oynatıcısı sayesinde de kolay bir şekilde dinlemenize yardımcı oluyor.


5. SuperCloud Song MP3 Downloader

cep telefonuna şarkı indirme SuperCloud Song MP3 Downloaderuygulaması
SuperCloud Song MP3 Downloader

SuperCloud uygulaması sayesinde sadece istediğin videonun ismini yazarak kolay bir şekilde bulup mp3 olarak indirebilirsin. Ayrıca istediğin müziği indirmeden çalmanı da sağlıyor.


Mobil Müzik İndirme Hakkında Sizin Tavsiyeleriniz

Bu makalemizde sizleri Android telefonlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz müzik indirme uygulamalarını tanıttık. Eğer sizlerin de bu konu hakkında tavsiyeleriniz ya da söylemek istediğiniz bir şey varsa yorumlarda bahsetmeyi unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir