Sahte Telefon Numarası Uygulamaları 2021

Sahte telefon numarası uygulamaları için arama sonucu elde etmek gerçekten çok zordur. Mevcut SMS hizmetinizle çalışan ücretsiz uygulamalar ve ardından mesaj gönderen ancak gerçek SMS olmayan mesajlaşma uygulamaları vardır. Bu, bu makaleyle düzeltmeyi umduğumuz bir sorundur.

SMS ile mesajlaşma, metin yoluyla iletişim kurmanın hala en yaygın yöntemidir. Çoğu kişinin SMS/MMS desteği vardır, bu nedenle başka bir hizmet kullanıp kullanmadıkları konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Ancak, ücretsiz sahte telefon numarası uygulamaları biraz zayıf. En yaygın model, reklamları görüntüleme karşılığında serbest kullanım sağlayan yöntemdir. İkinci en yaygın olanı ise, size aylık limitler veren ve daha sonra ihtiyacınız olursa daha fazla erişim için sizden ücret alan ücretsiz mesajlaşma uygulamalarıdır.

Her iki durumda da hangi uygulamayı kullanacağınıza karar vermek size kalmış. Size SMS veya MMS’i tamamen ücretsiz, sınırsız ve sonsuza kadar veren bir hizmet yoktur, çünkü bu hizmetleri çalıştırmanın maliyeti vardır. Bu nedenle, uygulamaların gelir elde etmek için bir yola ihtiyacı vardır ve bu genellikle reklamdır. Bunu akılda tutarak, Android için en iyi ücretsiz mesajlaşma ve sahte telefon numarası uygulamaları burada.

Bunların, telefonunuzdaki SMS uygulamasının yerine geçmediğini, hizmet olarak metin gönderen uygulamalar olduğunu lütfen unutmayın.


En İyi Ücretsiz Sahte Telefon Numarası Uygulamaları


TextMe Up

TextMe Up, size bir telefon numarası verir, kısa mesajlar gönderir ve alırsınız. Uygulamanın sayfa başına daha az reklamı var, ancak daha fazla yerde reklam var. Bu gerçekten sadece bir tercih meselesi. Bu aynı zamanda bir kredi sistemi ile telefon görüşmelerini de destekler. Abonelikler, uygulama içerisinde belirli ücretlere satılmaktadır. Abonelikler reklamları kaldırır ve ücretsiz telefon görüşmeleri de içerir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
TextMe Up

TextNow

TextNow, mobil cihazlarda sahte telefon numarası, ücretsiz aramalar ve ücretsiz metinler için başka bir popüler seçenektir. Listedeki tüm uygulamalara göre en temiz kullanıcı arayüzüne sahiptir. Görünüşe göre, TextNow ayrıca bir tür mobil sanal ağ operatörü olarak da çalışıyor. TextNow’un da birçok abonelik seçeneği bulunuyor. Bu abonelikler sayesinde reklamları kaldırmaya, ücretsiz aramalara veya SMS’lere izin verir. Bu ciddi anlamda sağlam bir uygulama.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
TextNow

TextPlus

TextPlus son seçimimiz ve gerçekten sağlam bir seçenek. Ücretsiz telefon görüşmeleri sunar. Ancak, bir kredi sistemi üzerinde çalışır. Temel olarak reklam izleyerek kredi kazanırsınız. Yine reklam kaldırmak, aramak veya SMS göndermek için de abonelik seçenekleri vardır ve bu, bu listedeki en ucuzudur. Son olarak, isterseniz sadece aramalar için kredi satın alabilirsiniz. Ücretsiz mesajlaşma, testlerimizde gayet iyi çalıştı ve kullanıcı arayüzü de oldukça temiz. Önceki üçü sizin işinize yaramadıysa, kesinlikle bunu denemelisiniz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir

Bonus: Pulse SMS

Birçok kişi, tabletler gibi bağlı olmayan cihazlarda metin yazabilmek için ücretsiz mesajlaşma uygulamaları arar. Pulse SMS, Google Messages, AirDroid, Pushbullet vb. bunun için mükemmel seçeneklerdir. Bu uygulamalar ücretsiz metin mesajları sağlamaz. Ancak, mevcut metin planınızı temel olarak sahip olduğunuz herhangi bir cihazda kullanmanıza izin verirler. Bizim favorimiz Pulse SMS. Temizdir ve abonelik yerine tek bir ön maliyeti olan birkaç uygulamadan biridir. Uygulamayı temel olarak alırsınız, tüm cihazlarınıza (bilgisayarınız dahil) yüklersiniz ve hepsi normal telefon numaranızdan gerçek metinler gönderir ve alır. Microsoft’un bu konuda da daha iyi performans gösteren, gelecek vadeden bir uygulaması var. Bu uygulamalar ücretsiz olarak metin göndermez (yine de bir operatör planına ihtiyacınız vardır), ancak metinlerinizi tüm cihazlarınıza göndermenize izin verir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Pulse SMS

Sizin Düşünceleriniz Neler?

Fake (sahte) telefon numaraları uygulamalarını denediniz mi? Karşılaştığınız bir sorun varsa veya başka bir uygulama tavsiyeniz varsa, aşağıdaki yorumlarda bize onlardan bahsedin!

En İyiler Kategorisindeki Diğer Yazılar İçin Tıklayın

“Sahte Telefon Numarası Uygulamaları 2021” üzerine 2 yorum

Yorum yapın