En İyi İngilizce Uygulamaları – 2021 Ücretsiz

İngilizce zor bir dildir. Anadili İngilizce olan kişiler bile yazım, dilbilgisi ve uygun noktalama işaretlerini kullanmakta sorun yaşarlar. Ancak, biraz azim ve pratikten sonra öğrenilebilir. Mobil cihazınız bu tür şeyler için şaşırtıcı derecede iyidir. Çok çeşitli ses kayıt cihazları, İngilizce konuşma uygulamaları, İngilizce dersi uygulamaları ve birçok İngilizce dil desteğiyle dil öğrenme uygulamaları var. Aşağıda oldukça iyi olanları sizin için seçtik. İşte Android için en iyi İngilizce uygulamaları! Size İngilizce öğreten güncel en iyi ingilizce uygulamaları listemiz için hemen aşağıya bakın!


Android İçin En İyi İngilizce Uygulamaları

Duolingo

Duolingo, popüler bir dil öğrenme uygulamasıdır. İngilizce dahil bir düzineden fazla dili destekler. Uygulama, dil öğrenimine oyun tarzı bir yaklaşım getiriyor. Size resimler gösterir, küçük oyunlar oynamanızı sağlar. Temelde dil öğrenmeyi eğlenceli hale getirmeye çalışır. Uygulama şu anda tamamen ücretsizdir. Bu en iyi İngilizce uygulamalarından biridir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Duolingo

English Grammar Test

English Grammar Test, şaşırtıcı derecede popüler İngilizce uygulamalarından biridir. Dilbilgisi için 1200’den fazla görevi vardır. Zamanlar, zamirler, sıfatlar, zarflar, edatlar, kelime sırası ve benzeri şeyler gibi temel şeyleri öğretmeye yardımcı olur. Kelime öğrenmek için harika bir uygulamadır. İngilizce dilbilgisi, yeni konuşanlar için çok daha zordur. Hatta ana dili İngilizce olanlar için bile zorlayıcıdır. Uygulama, reklam desteği ile tamamen ücretsizdir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
ingilizce uygulaması English Grammar Test 2020
English Grammar Test

English Listening and Speaking

English Listening and Speaking bir başka iyi İngilizce uygulamasıdır. Birçok konuşma metni, kayıt, deyim, kelime öbeği ve kelime dağarcığı içeren İngilizce konuşan bir uygulama. Memrise veya Duolingo gibi uygulamalar yapılandırılmamış. Ancak ikincil uygulama için harika bir alternatif. Uygulama ayrıca mini oyunlar, çevrimdışı destek, yer imi ve daha fazlasını içerir. Bu, anadili İngilizce olanlar için harika bir uygulamadır. Ayrıca uygulama içi satın alma olmadan tamamen ücretsizdir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
English Listening and Speaking

Hello English

Hello English, İngilizce için en popüler dil öğrenme uygulamalarından biridir. Öğrenmek için yüzlerce ders, oyun ve buna benzer içerikler içerir. Uygulama ayrıca 10.000 kelimelik bir sözlük, öğretmenlerle bire bir, küresel liderlik tabloları ve çevrimdışı destek içerir. Dersler, oyunlar vb. dahil uygulamadaki çoğu şey ücretsizdir. Ancak, bire bir öğretmen desteği gibi bazı özellikler paraya mal olur. Her durumda, ana dilinizi destekliyorsa, denemek için kesinlikle harika bir uygulamadır.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
ingilizce uygulamaları Hello English 2020
Hello English

Google Çeviri

Google Translate, İngilizce konuşamayanlar için mükemmel bir uygulamadır. Yazılı ve sözlü dahil olmak üzere temelde her şeyi hızlı bir şekilde çevirir. Uygulama aynı zamanda hızlı çeviriler için kameranızı gerçek dünyadaki nesnelere doğrultmanıza izin veren bir OCR özelliği ile birlikte gelir. Bu tabii ki uygun İngilizce uygulamalarını kelime bilgisi ve gramer dersleriyle değiştirmeyecek. Yine de, bu hizmetlerin size genellikle öğretmediği şeyleri öğrenmek için bu uygulamaya sahip olmak güzel. Google Çeviri, çoğu Google uygulaması gibi ücretsizdir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
çeviri uygulaması Google Çeviri 2020
Google Çeviri

Memrise

Memrise, mevcut en popüler İngilizce öğrenme uygulamalarından biridir. Bir dizi başka dil için de işe yarıyor. Bu, birçok bireysel alıştırma ve yeni şeyler için kurslar içeren kurs tarzı bir uygulamadır. İngilizce gramer, sözcükler, sayılar ve diğer şeyleri içerir. Ancak, diğer dilleri öğrenmek için olduğu gibi, dile tam olarak odaklanmaz. Yine de, temel bilgileri tazelemek, bazı kelime bilgisi ve dil bilgisi derslerine farklı bir bakış açısı kazanmak için iyidir. 

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Memrise

Mondly

Mondly oldukça basmakalıp bir dil öğrenme uygulamasıdır. Bir dizi ders, mini oyun ve dil öğrenimi için çeşitli alıştırmalar içerir. Bu konuşma, dinleme, yazma ve dinlemeyi kapsar. Uygulama, İngilizce de dahil olmak üzere bir ton dilde tonlarca içeriğe sahiptir. Bu aynı zamanda profesyonel seslendirme, analiz ve liderlik tabloları gibi detaylara dikkat ediyor. İngilizceye yeni başlayanlar için kesinlikle iyi bir uygulamadır.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
ingilizce öğrenme uygulaması Mondly 2020
Mondly

Merriam-Webster Sözlüğü

Sözlük uygulamaları, bariz nedenlerden dolayı harika İngilizce uygulamalarını oluşturur. Merriam-Webster Sözlüğü, tür içinde en iyisidir. Kelime sınavlarının yanı sıra günün kelimesi özelliğine sahiptir. Bu, daha ileri düzey İngilizce konuşanlar için kelime dağarcığı oluşturmaya yardımcı olur. Ayrıca çoğu kelimenin sesli telaffuzlarını, yer imi özelliklerini ve daha fazlasını içerir. Uygulama, reklamlarla tamamen ücretsizdir. 

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
sözlük uygulaması Merriam-Webster 2020
Merriam-Webster Sözlüğü

Pocket Thesaurus

Eş anlamlılar sözlüğü, harika İngilizce uygulamaları listesinden biridir. Çoğunlukla kişinin kelime dağarcığını genişletmek için iyidirler. Pocket Thesaurus muhtemelen mevcut en iyi eş anlamlılar sözlüğü uygulamasıdır. Tam çevrimdışı destek, 90.000 kelime, eşanlamlılar, zıt anlamlılar ve telaffuz içerir. Bir dil öğrenme uygulaması kadar kullanışlı olmayacak. Ancak, mükemmel bir çalışma rehberidir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Pocket Thesaurus

Udemy

Udemy, kurs tarzı bir hizmettir. Tonlarca şey üzerine dersler veriyor. Genellikle teknoloji ve üretkenlik sınıflarıyla lanse edilir. Bununla birlikte, birkaç iyi İngilizce kursu da var. İkinci dil olarak İngilizce dersleri ve anadili İngilizce olan kişiler için temel bilgileri tazeleme kursları vardır. Maliyetleri karşılayabilen herkes için iyi bir kaynaktır.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
ingilizce uygulamaları Udemy 2020
Udemy

Sizce En İyi İngilizce Uygulaması Hangisi?

Herhangi bir en iyi ingilizce uygulamaları kategorisinden kaçırdıklarımız varsa, yorumlarda bize onlardan bahsedin! Peki sizce en iyi ingilizce uygulaması hangisi?

En İyiler Kategorisindeki Diğer Yazılar İçin Tıklayın

Yorum yapın