En İyi Kamera Uygulamaları – 2021 Ücretsiz

Telefonunuzda yüklü olarak gelen kamera uygulaması muhtemelen oldukça iyi, ancak bu geliştirilemeyeceği anlamına gelmiyor. Android, daha da iyi fotoğraflar çekmenize yardımcı olabilecek çok çeşitli 3. parti kamera uygulamalarına sahiptir. Bu uygulamalarda yeni başlayanlar için eğlenceli efektler, deneyimli fotoğrafçılar için araçlar içeriyor. İşte en iyi Android kamera uygulamaları, mobil kamera uygulamaları 2019 hakkında aradığınız her şey.


En İyi Android Kamera Uygulamaları Ücretsiz:

Google Kamera

Muhtemelen Pixel telefonların en iyi özelliği harika kameraları. Ancak bu harika kameraların nedeni donanımları değil. Google’ın kamera yazılımı, kullanıcılarına HDR, Gece Görüşü, Süper Yakınlaştırma, En İyi Kare, Portre, Google Lens Önerileri ve Playground gibi birçok özellik sunmaktadır. Ayrıca kullanımı kolay ve arayüzü basittir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
ücretsiz en iyi kamera uygulamaları Google Kamera
Google Kamera

A Better Camera

“Daha İyi Bir Kamera” gibi bir adı olan uygulamadan birçok güzel özellik bekliyor insan. Neyse ki, bu uygulama adının hakkını veriyor. Bu uygulama seri çekim modundan gece moduna, nesne kaldırmaya ve daha pek çok şeye kadar geniş bir mod seçeneğine sahiptir. Bu uygulama aynı zamanda bir HDR modu içerir. Her durum için manuel kontrollerle uğraşmak istemiyorsanız, bu uygulama kullanışlıdır.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
A Better Camera

Camera MX

Camera MX nispeten eski bir uygulama, ancak sürekli olarak güncellendi. Arayüzü basit ve kullanımı kolaydır. Bu uygulama bir ton süper güçlü özelliklere sahip değil. En güzel şeylerden biri GIF yapabilme yeteneği. Aynı zamanda yerleşik bir fotoğraf düzenleyiciye sahiptir, böylece diğer uygulamalara aktarmanıza gerek kalmaz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Camera MX

Open Camera

Adından da anlaşılacağı gibi, Open Camera ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir kamera uygulaması. Özelliklerden bazıları otomatik dengeleme ve beyaz dengesi, ISO ve pozlama için manuel kontrolleri içerir. Aynı zamanda uzaktan kullanabilme özelliğine sahiptir, böylece telefonunuza dokunmadan fotoğraf çekebilirsiniz. Ses seviyesi tuşlarını deklanşör düğmeleri olarak ayarlayabilirsiniz. Güçlü ve özelleştirilebilir bir kamera uygulamasıdır.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Open Camera en iyi fotoğraf çekme uygulaması
Open Camera

En İyi Kamera Uygulaması Hakkında

Bu makalemizde sizlere en iyi mobil, android ve ücretsiz kamera uygulamalarının listesini hazırladık. Eğer sizlerin de belirtmek istediği herhangi bir şey varsa yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler

En İyiler Kategorisindeki Diğer Yazılar İçin Tıklayın

Yorum yapın