En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları 2021

Fotoğrafları düzenlemek istediğinde birçok site ve uygulamayla karşılaşıyorsun. Bu karşılaştığın site ve uygulamaların çoğunda istediğin şeyleri yapamıyorsun ya da ücretli uygulamaların dertleriyle uğraşıyorsun. Biz de sizler için kolayla kullanabileceğiniz ve istediğiniz özellikleri rahatlıkla bulabileceğiniz en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını derledik. İşte en iyi fotoğraf düzenleme programları android, en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları hakkında her şey.

Not : Bu liste tercih sırasına göre düzenlenmemiştir; Android için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarının bir derlemesidir. İhtiyaçlarınıza göre birini seçmeniz önerilir.


En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları:

Photoshop Express

Basit ve minimalist bir arayüze sahip olan Adobe Photoshop Express, cihazlarda hızlı, kolay ve güçlü düzenleme için mükemmel bir Android fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Kırpma, düzeltme, döndürme ve fotoğraf çevirme gibi temel özelliklerle doludur.

Photoshop Express’te tek dokunuşlu filtreler, çeşitli efektler, renkler, otomatik düzeltme, çerçeveler ve ayrıca panoramik fotoğraflar gibi büyük dosyaları işlemek için Image Rendering Engine gibi bazı gelişmiş araçlar bulunur. Gürültü Azaltma özelliği istenmeyen tahıl ve gece fotoğraflarında lekelenmeyi en aza indirebilir.

Uygulamanın indirmesi ücretsizdir ve reklamsızdır. Ayrıca, Facebook, Twitter ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde fotoğraf paylaşma hizmeti veriyor.

Photoshop Express’in Özellikleri

 • Fotoğrafları anında düzenlemek için 80’den fazla filtre.
 • Fotoğraflar RAW formatında alınabilir ve düzenlenebilir
 • Eğrilmiş perspektif fotoğrafları düzeltmek için perspektif düzeltme özelliği
 • Düzenlenen fotoğrafları anında Facebook, Twitter, Instagram ve diğer sosyal medya sitelerinde paylaşın
Google Play’den İndir APK Olarak İndir
fotoğraf düzenleme uygulaması Adobe Photoshop Express: Fotoğraf Kolaj Oluşturma
Adobe Photoshop Express: Fotoğraf Kolaj Oluşturma

PicsArt Photo Studio

100 milyondan fazla indirmeyle, PicsArt en sevilen fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. PicsArt’ın bu kadar öne çıkmasının nedeni, fotoğraflarınızı kişiselleştirmek için çok sayıda seçeneğe sahip olmanızdır. Ayrıca dahili bir kamera özelliği ve fotoğraf paylaşmak için bir sosyal ağ ile birlikte geliyor.

Diğer özellikler arasında kolaj, çizim, çerçeveler, etiketler ve daha fazlası bulunur. Bazı uygulama içi satın alma işlemlerinde ücretsiz olarak kullanılabilir, ancak reklamlarla uğraşmanız gerekir.

PicsArt’ın Özellikleri

 • Bir resmin belirli bölümlerine seçici olarak efektler uygulamak için fırça modu
 • Hızla gelişen AI destekli efektler
 • Canlı efektli dahili kamera uygulaması
 • Katmanlar ve ayarlanabilir şeffaflık kullanarak çift pozlama.
Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en iyi fotoğraf düzenleme uygulaması 2020 PicsArt Photo Studio
PicsArt Photo Studio

Fotor Photo Editor

Fotor, görüntüleri geliştirmek için tonlarca harika özellik ve araç içeren Android için en çok tavsiye edilen ve en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Uygulama, görüntüleri düzenlemek için çok çeşitli fotoğraf efektleri ve filtreler sunar. Parlaklığı, pozlamayı, kontrastı ve bir resmin diğer yönlerini ince ayarlamak için 10’dan fazla özelleştirilebilir ‘Düzenleme‘ işlevini kullanabilirsiniz.

Fotoğraf düzenleme uygulaması ayrıca, çok sayıda kolaj şablonuyla kolaj oluşturmanıza olanak sağlar. Uygulamanın indirmesi ücretsiz ancak reklamlar içeriyor.

Fotor Photo Editor’ün Özellikleri

 • Zengin özelliklere sahip fotoğraf düzenleme ve fotoğraf lisanslama platformu
 • Anında ayarlamalar için ‘slide on screen’ özelliklerine sahip ‘ Enhance’ özelliği
 • Classic ve Magazine gibi pek çok kolaj şablonu
Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Fotor Photo Editor

PhotoDirector

PhotoDirector çok amaçlı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Basit ama güçlü araçlarıyla resimlerinizin renklerini ve tonunu hızla ayarlayabileceğiniz şık ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Uygulama, fotoğraflarınızı çekerken canlı fotoğraf efektleri uygulayabileceğiniz bir uygulama içi kamera özelliğine sahiptir. Görüntüleri düzenleyebilir ve bunları Facebook, Flickr ve daha pek çok şeyde hızlıca paylaşabilirsiniz.

Bu Android fotoğraf düzenleme uygulaması bazı uygulama içi satın alımlarla indirilebiliyor ve reklam içeriyor.

PhotoDirector’ın Özellikleri

 • Photobombers ve istenmeyen nesneleri kaldırmak için Content-Aware aracı.
 • Lomo, Vignette, HDR ve benzeri gibi sanatsal önceden ayarlanmış fotoğraf efektleri
 • Görüntülerden sis ve sisi temizlemek için dehaze aracı
 • Resimlerdeki belirli bölgelere efekt uygulamak için Photo fx
Google Play’den İndir APK Olarak İndir
PhotoDirector

Snapseed

Snapseed, Google tarafından geliştirilen ve pek çok özellik barındıran güçlü bir Android fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Ücretsiz olarak kullanılabilir ve reklamsızdır. Uygulamanın kullanımı kolay, kullanıcı dostu bir arayüze sahip, sadece ekrana dokunun ve istediğiniz herhangi bir dosyayı açın.

Snapseed, 29 farklı araç türü de dahil olmak üzere fotoğrafın görünümünü değiştirmek için birçok farklı filtre türüyle birlikte gelir. Düzenlemeyi tamamladıktan sonra, dosyayı kaydetmek veya arkadaşlarınızla paylaşmak için kolayca dışa aktarabilirsiniz.

Snapseed’in Özellikleri

 • RAW DNG dosyaları JPG olarak düzenlenebilir ve dışa aktarılabilir
 • Uygulamada yerel koyu tema modu
 • Görüntünün sadece bir bölümünü düzenlemek için seçici filtre fırçası
 • Daha sonra görüntülere uygulamak için özelleştirilmiş hazır ayarı kaydetme seçeneği
Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Snapseed en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları android 2019 ücretsiz
Snapseed

AirBrush – Kolay Fotoğraf Düzenleyici

AirBrush fotoğraf düzenleme uygulamasını kullanmak kolaydır. Size güzel bir düzenleme sonucu sunmak için kullanıcı dostu rötuş araçlarına ve harika filtre seçeneklerine sahiptir. Uygulama ücretsiz olarak kullanılabilir, ancak bazı satın alma işlemlerine sahiptir ve reklamlar içerir. Çeşitli canlı efektlerle birlikte gelen yerleşik bir kamera arayüzüne sahiptir.

Ayrıca, AirBrush etkileşimli bir arayüze sahiptir ve leke ve sivilce sökücü gibi birçok araç içerir, dişleri beyazlatır ve gözleri parlatır, vücut inceltici ve sanatsal rötuşlama özellikleri, doğal ve parlak filtreler içerir. Ayrıca, düzenlediğiniz fotoğraflarınızı anında sosyal ağ sitelerinde paylaşabilirsiniz.

AirBrush’un Özellikleri

 • Mükemmel fotoğraflar için mükemmel leke ve sivilce temizleme aracı
 • Maskara, allık vb. İle doğal görünümlü makyaj eklemek için doğal parlaklık özellikleri.
Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları AirBrush - Kolay Fotoğraf Düzenleyici
AirBrush – Kolay Fotoğraf Düzenleyici

Toolwiz Photos – Editor Pro

Toolwiz Photos, 200’ün üzerinde güçlü araç sunan muhteşem bir hepsi bir arada profesyonel fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Filtreler ekleyebilir, yüzleri değiştirebilir, doygunluğu ayarlayabilir ve hatta eğlenceli kolajlar oluşturabilirsiniz.

Bu ücretsiz uygulama zarif ve minimalist bir arayüz ile kutsanmıştır. Özellikleri ve kullanım kolaylığı onu Android için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamasından biri yapar.

Toolwiz Photos’un Özellikler

 • Büyü filtreleri ve sanat filtrelerinin geniş bir koleksiyonu
 • Yüz derecelendiricisi, dermabrazyon, kırmızı göz giderme ve parlak göz dahil olmak üzere mükemmel selfie ve cilt parlatma araçları
 • Gölge ve maske desteğiyle 200’den fazla metin fontu
Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Toolwiz Photos - Editor Pro uygulaması 2020
Toolwiz Photos – Editor Pro

YouCam Perfect

YouCam Perfect, 2019 yılında Android için kullanışlı bir fotoğraf düzenleme aracıdır; bu sayede portre fotoğraflarınızı saniyeler içinde güzelleştirebilirsiniz. Efektleri ve tek dokunuşlu filtrelerle düzenlemeyi deneyin, fotoğraf kırpma ve döndürme, arka planı bulanıklaştırmak için mozaik pikseller, skeç ve HDR efektleri. Uygulama, belinizi küçültmek ve anında daha ince görünmenizi sağlamak için Yüz Şekillendirici, Göz Torbası Sökücü ve ayrıca Vücut Zayıflatıcı ile birlikte gelir.

All-in-all ve özçekimler için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını arıyorsanız, göz önünde bulundurabilirsiniz. YourCam Perfect ayrıca video özçekim özelliklerine de sahiptir. Ek özellikler için bazı uygulama içi satın alımlarla yükleme yapmak ücretsizdir ve reklamlar içerir.

YouCam Perfect’in Özellikleri

 • Hareketsiz görüntü ve video özçekimlerinde gerçek zamanlı cilt güzelleştirici etkiler
 • Kesme ve nesne temizleme aracı
 • Bir grup özçekim anında çoklu yüz algılama
 • Herhangi bir görüntüye bir gülümseme eklemek için “Gülümseme” özelliği
Google Play’den İndir APK Olarak İndir
YouCam Perfect

Pixlr

Pixlr herkes için doğru fotoğraf düzenleme uygulaması; Bir kullanıcının ihtiyaç duyabileceği tüm araçlara sahiptir. 2 milyondan fazla ücretsiz efekt, yer paylaşımı ve filtre kombinasyonuna sahiptir. Çeşitli düzenler, arka planlar ve aralık seçenekleriyle fotoğraf kolajları oluşturabilirsiniz.

Ayrıca, fotoğrafı doodle, kurşun kalem çizimleri ve mürekkep çizimleriyle stilize edebilir. Görüntüleri doğrudan çeşitli sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz. Uygulama içi satın alımlarla indirmek ücretsiz ve reklamlar içeriyor.

Pixlr’ın Özellikleri

 • En çok kullanılan efekti veya bindirmeyi Sık Kullanılan olarak işaretleme seçeneği.
 • Olağanüstü dokunmatik geliştirme araçları
 • Görüntüdeki rengi otomatik olarak dengelemek için otomatik düzeltme özelliği
 • 25 fotoğraf ve çeşitli mizanpajlar, arka plan ve aralık seçenekleri ile kolaj özelliği
Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Pixlr

Photo Lab

Photo Lab, fotoğraflarınıza benzersiz bir dokunuş sağlar. Gerçekçi fotomontajlar, şık fotoğraf filtreleri, güzel çerçeveler, yaratıcı sanatsal efektler, birden fazla fotoğraf için kolajlar, 900’ün üzerinde farklı efekt koleksiyonu ve daha fazlasına sahiptir.

Basit ve sezgisel bir arayüz ile, fotoğraf düzenleme uygulaması oldukça kolay yönetilebilir. Bu Android fotoğraf düzenleme uygulaması, kullanıcının ihtiyaç duyabileceği her temel araçla birlikte gelir: kırpma, döndürme, aydınlatma, keskinlik ve hatta rötuş.

Dahası, yaratıcılığınızı galeriye kaydedebilir, Twitter, Facebook, Instagram aracılığıyla kolayca paylaşabilir veya mesaj olarak gönderebilirsiniz. Reklamları görüntüleyen ücretsiz bir sürümü var. Ancak asıl sakınca, ücretsiz sürümünü kullandığınızda fotoğraflarınızı filigran haline getirmesidir.

Photo Lab’ın Özellikleri

 • Tek dokunuşla düzenleme için seçilebilecek 50’den fazla önceden ayarlanmış stil
 • Yüz fotoğrafı montajları için gelişmiş yüz algılama algoritması
Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Photo Lab uygulaması
Photo Lab

Android İçin En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları Hakkında

Yukarıda listelenen uygulamalarla, fotoğraflarınızı sanatsal şaheserlere dönüştürebilirsiniz. Fotoğraf düzenleme uygulamasını ihtiyaçlarınıza göre seçebilirsiniz. Örneğin, kolajlar oluşturmak için PicsArt veya Pixlr kullanmanızı öneririz. Benzer şekilde, özçekimlerinize eğlenceli efektler eklemek istiyorsanız, YouCam Perfect veya Airbrush’ı deneyin.

En iyi Android fotoğraf düzenleme uygulamaları listesini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı ve önerilerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın. Okuduğunuz için teşekkürler.

En İyiler Kategorisindeki Diğer Yazılar İçin Tıklayın

“En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları 2021” üzerine 2 yorum

Yorum yapın