Görselle Arama Nasıl Yapılır? – Mobil 2020

Görselle Arama Google 2020

Google’da görselle arama nasıl yapılır merak ediyor musunuz? Aslında, özellikle bir bilgisayarda yapmak gerçekten çok kolay. PC’de Görselle Arama Google: Tek yapmanız gereken images.google.com adresini ziyaret etmektir. Küçük kamera simgesini tıklayın ve ardından bir resmin URL’sini yapıştırın veya bilgisayarınızdan bir tane yükleyin. Bundan sonra, arama düğmesini tıkladığınızda Google size bu resimleri kullanan tüm web sitelerini, resmin diğer boyutlarını ve aradığınıza … Devamını oku… Görselle Arama Nasıl Yapılır? – Mobil 2020

WhatsApp Kişi Silme ve Ekleme Nasıl Yapılır?

WhatsApp Kişi Silme ve Ekleme İşlemi

WhatsApp , arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim kurmanın harika bir yoludur, ancak telefonunuzun eski okul çağrıları ve SMS mesajları için kullandığı aynı kişi listesine dayanmaktadır. Neyse ki, doğrudan uygulamanın içinden bir WhatsApp kişi eklemek veya silmek kolaydır ve sadece birkaç dakika sürer. İşte WhatApp kişi silme ve ekleme işleminin nasıl yapılacağı! WhatsApp’a Kişi Ekleme Nasıl Yapılır? WhatsApp varsayılan olarak kişilerinizi telefonunuzdaki kişiler … Devamını oku… WhatsApp Kişi Silme ve Ekleme Nasıl Yapılır?

WhatsApp Karanlık Mod Nasıl Açılır?

WhatsApp Karanlık Mod Açma

Çok beklenen WhatsApp karanlık modu, çeşitli Android ve iOS sürümleri için başlatıldı. Yoğun beta testinden sonra, WhatsApp karanlık modu nihayet dünyadaki tüm kullanıcılar için mevcut olacak. Android ve iOS kullanan kullanıcılar, yalnızca sistem genelinde karanlık temayı uygulayarak WhatsApp karanlık mod özelliğini etkinleştirebilirler. The Verge tarafından bildirildiği gibi , Android kullanıcıları WhatsApp ayarları menüsünde bulunan karanlık temayı etkinleştirebilirler. Facebook … Devamını oku… WhatsApp Karanlık Mod Nasıl Açılır?