Google Geçmiş Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

google geçmiş silme 2020

Google’nin bizi en yakın arkadaşlarımızdan ve akrabalarımızdan daha iyi tanıdığını söylemek muhtemelen doğrudur. Cidden, arama devi, herhangi bir ürününden veya hizmetinden geçen tüm internet geçmişini depolar. Google’ın her yerde olduğunu düşünürsek bu çok şey ifade ediyor. Neyse ki, verileriniz hakkında oldukça şeffaflar ve sahip oldukları her şey hakkında size bilgi veriyorlar. Bu yazıda size bunun tam olarak nasıl yapıldığını göstereceğiz. Daha fazla … Devamını oku… Google Geçmiş Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Snapchat Nedir ve Nasıl Kullanılır?

snapchat nedir ve nasıl kullanılır 2020

Snapchat nasıl kullanılır? Snapchat nedir? sorularının cevabı işte burada. Anlık olarak fotoğraf çekip paylaştığımız bir uygulamadır. Son zamanların en popüler fotoğraflı mesajlaşma uygulamasıdır ancak kullanımı kafa karıştırıcı olabilir. İlk başta anlamakta zorlandığınızı biliyorum. Bu yazıda size Snapchat nedir ve nasıl kullanılması hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğreteceğiz. Snapchat Nedir? Snapchat nedir? Her şeyden önce, Snapchat bir mesajlaşma hizmetidir. Çok … Devamını oku… Snapchat Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Zoom Nasıl Kullanılır? – 2020

zoom nasıl kullanılır 2020

Zoom nasıl kullanılır? Zoom Meetings’i nasıl kullanacağınızdan emin değil misiniz? Veya nasıl kurulur? Belki Zoom’un sunduğu özellikleri merak ediyorsunuzdur. COVID-19 virüsü nedeniyle birçok insanın evden çalışmaya başlaması nedeniyle bu günlerde sık sık duyulan sorular bunlar. Zoom’da yeniyseniz, bir hesap oluşturmak ve aracın temel ayarları ve özelliklerine aşina olmak, yapmanız gereken ilk şey olmalıdır. Bu kılavuz bunun için. Zoom nasıl kullanılır sorusunu, ilk olarak hangi ayarları oynamanız … Devamını oku… Zoom Nasıl Kullanılır? – 2020