Google Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır? 2021

Bir Google hesabı oluşturmak çok kolay. Nasıl yapılacağını bilmiyor musun? Telaşa gerek yok! Herhangi bir güçlük çekmeden bir Google hesap açma konusu aşağıda açıklanmıştır. Adım adım talimatları aşağıda ekran görüntüleriyle birlikte bulacaksınız.

Neden hesabınıza bir kredi kartı eklemek istersiniz? Play Store’da uygulama ve oyun satın almak, Play Müzik’e abone olmak ve Google’ın sunduğu diğer hizmetler için ödeme yapmak için kullanabilirsiniz.

Ancak, Gmail, Dokümanlar, Drive ve Fotoğraflar dahil olmak üzere Google’ın hizmetlerinin çoğu ücretsiz olduğundan, bir kredi kartı eklemek isteğe bağlıdır ve devre dışı bırakmak bir sorun olmayacaktır.

Yeni bir Google hesap açma işlemi yalnızca birkaç dakika sürer. Android cihazınızı alın, Ayarlar’ı açın ve “Hesaplar” seçeneğini seçin. Sonraki adım, ekranınızın altındaki “Hesap Ekle” ye dokunup ardından “Google”ı seçmektir.

Hesabınızda oturum açabileceğiniz veya yeni bir tane oluşturabileceğiniz bir sayfa görünecektir. “Diğer seçenekler”i seçin ve ardından “Hesap oluştur”a dokunun. Bunu yaptıktan sonra, kişisel bilgilerinizi girerek, bir kullanıcı adı ve şifre seçerek ve Google’ın hizmet şartlarını kabul ederek işlemi tamamlayarak ekrandaki talimatları izleyin.


Android Telefonunuzda Google Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır:

  1. Cihazınızın Ayarlarına gidin.
  2. Aşağı kaydırın ve “Hesaplar” seçeneğine dokunun.
  3. Ekranınızın altındaki “Hesap ekle” seçeneğine dokunun.
  4. “Google”ı seçin.
  5. “Hesap oluştur”a dokunun.
  6. Kişisel bilgilerinizi girerek, bir kullanıcı adı seçerek vb. Ekrandaki talimatları izleyin.
  7. Google hesabınızı oluşturmak için “Kabul Ediyorum” düğmesine dokunun.
google hesabı açma görselle anlatım 2020
Google Hesabı Açma Adım 1-2-3
google hesabı açma görselle anlatım 2020
Google Hesabı Açma Adım 4-5-6
google hesabı açma görselle anlatım 2020
Google Hesabı Açma Adım 7

Bu talimatları izlediyseniz, artık Google hesap açma işlemini biliyorsunuz demektir -daha da iyisi, şimdi kaydolmalısınız! Artık çevrimiçi belgeler oluşturabilire-posta gönderebilir , fotoğraflarınızı bulutta depolayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Tüm bu hizmetler, PC’nizin yanı sıra Android cihazınız üzerinden de kullanılabilir.

Nasıl Yapılır? Kategorisindeki Diğer Yazılar İçin Tıklayın

Yorum yapın