En İyi Uygulama Kilidi Uygulamaları 2021

Günümüzde akıllı telefonlar çok fazla hassas veri içermektedir. Bankacılık uygulamaları, not alma uygulamaları, galeri uygulamaları vb. uygulamalar Meraklı gözlerden korunmalıdır. Ayrıca, cihazınızı bir çocuğa teslim ettiğinizde, telefonunuzdaki uygulamalara erişmesini engellemek isteyebilirsiniz. Bu sorundan kurtulmanız için uygulama kilidi uygulamaları bulunmakta.


Android İçin En İyi Uygulama Kilidi Uygulamaları:

AppLock (DoMobile Lab)

AppLock, birçok kullanıcı tarafından tercih edilen popüler bir Android kilit uygulamasıdır. Telefonunuzdaki herhangi bir uygulamayı şifrelemek ve yetkisiz erişimi engellemek için kullanabilirsiniz. Galerideki fotoğrafları ve videoları gizlemenizi ve bunları özel bir kasada saklamanızı sağlar.

Bu Android kilit uygulamasını yükledikten sonra, bir ana kalıp kilidi oluşturmanız ve uygulamaya her erişiminizde kullanmanız gerekir. Hatta davetsiz misafirlerin kolayca erişememesi için uygulama simgesini uygulama çekmecesinden gizleyebilirsiniz. Ayrıca, farklı uygulamaları kilitlemek, kilitli uygulamalara sahte bir kapak eklemek, parmak izi tanıma özelliğini etkinleştirmek vb. İçin farklı profiller belirleyebilirsiniz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en iyi uygulama kilit uygulaması AppLock domobile lab
AppLock (DoMobile Lab)

Norton App Lock

Norton, virüsten koruma yazılımı satıcıları alanında büyük bir isimdir. Ancak, şirket aynı zamanda reklamsız bir Android uygulama kilit uygulaması sunmaktadır. Uygulamalarınızı bir PIN / desen veya parmak izi tarayıcı ile kilitleyebilirsiniz. Uygulamalarınızı güvence altına almanın yanı sıra, fotoğrafları korumanızı, uygulamaların yüklenmesini engellemenizi ve davetsiz misafirlerin resimlerini çekmenizi sağlar.

Norton App Lock, kilitlemeniz gereken uygulamaları önerdiği bir öneri listesi sunar. Birçok özellik ile şişirilmiş. Ancak yine de uygun bir seçim olabilir ve işini oldukça iyi yapar.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
uygulama kilit uygulaması
Norton App Lock

AppLock – Parmak İzi (SpSoft)

SpSoft tarafından geliştirilen AppLock, kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan iyi bir Android kilit uygulaması. Bir PIN, desen veya parmak izi tarayıcı kullanarak uygulamalarınızı güvence altına alabilirsiniz. Ekran arka ışıklarını ve ekran döndürmelerini kilitlemek için uygulamalar ekleyebileceğiniz ekran ve döndürme kilidi seçenekleri vardır.

Her kilitli uygulama için farklı şifreler oluşturabilir ve ayrıca kilitli uygulamalara sahte bir simge ekleyebilirsiniz. Ayrıca, uygulamalarınızın kilidini açmaya ve e-posta adresinize göndermeye çalışan herhangi birinin resmini çekebilir.

Uygulama 30 farklı dilde sunulmaktadır ve reklamları kaldırmak için premium sürüme de yükseltebilirsiniz. Ancak, ücretsiz sürüm tüm gerekli özellikleri kapsar ve uygulamadaki reklam sayısı çok azdır.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
uygulamaları kilitleme uygulaması. parmak izi ile AppLock SpSoft
AppLock (SpSoft)

AppLock (IvyMobile)

IvyMobile tarafından sunulan AppLock, cihazınızdaki hemen hemen her şeyi kilitlemenizi sağlar. Tüm üçüncü taraf uygulamalarına ek olarak, kişilerinizi, galerinizi, ayarlarınızı, e-postalarınızı vb. verilerinizi güvence altına almanızı sağlar. Uygulamalarınızı korumak için bir PIN veya kalıp kilidi kullanabilirsiniz.

Desen çizme yolunu gizleme veya karıştırılmış bir klavye kullanma seçeneğine sahiptir. Ayrıca, uygulamaların kilidini kaldıramayanların resmini çekmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Applock simgesini çalar saat, hesap makinesi vb. Gibi sahte bir simgeyle değiştirebilirsiniz. Bu ücretsiz Android uygulama kilidi reklam desteklidir .

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
uygulamaları kilitlemek için uygulama AppLock (IvyMobile Tarafından)
AppLock (IvyMobile)

Perfect AppLock

Perfect AppLock, cihazınızdaki herhangi bir uygulamayı bir PIN, desen veya hareket şifresi ile güvence altına almanızı sağlar. Üçüncü taraf uygulamaların yanı sıra, WiFi, Bluetooth ve internet verilerinizi kilitleyebilirsiniz. Tek tek uygulamaların ekran parlaklığını ve istenmeyen ekran dönüşünü önlemek için döndürme kilidini yönetebileceğiniz bir “Ekran Filtresi” özelliğine sahiptir.

Diğer kilit uygulamalarında olduğu gibi, yerleşik kamera üç başarısız denemeden sonra davetsiz misafirin fotoğrafını çekebilir. Ayrıca gelen aramaları kilitleyebilirsiniz, ayrıca kilitli uygulamalarda sahte hata mesajları da görüntüleyebilirsiniz. Tüm işlevler ücretsiz olarak kullanılabilir ve uygulama reklam desteklidir .

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
uygulamaları kilitleme uygulaması Perfect AppLock
Perfect AppLock

LOCKit

LOCKit, özel dosyalarınızı da koruyabilen Android için etkileyici bir başka uygulama kilit uygulamasıdırTelefon ekranını da kilitlemek için uygulamayı kullanabilirsiniz. Dahili bir dosya tarayıcı, telefon güçlendirici ve bildirim temizleyicisine sahiptir.

Ana şifrenizi oluşturmak için bir PIN veya kalıp kullanabilirsiniz. Desen çizme yolunu gizleyebilir ve görünmez hale getirebilir veya yazarken karışık bir klavye görüntüleyebilirsiniz.

Dahası, bu Android uygulama kilit uygulaması, özel fotoğraflarınızı ve videolarınızı galeriden gizlemenizi ve ayrı kasalara yerleştirmenizi sağlar. Davetsiz misafirin fotoğrafını çekmek gibi birçok özellik de bulunmaktadır. Hiçbir uygulama içi satın alma bulunmamaktadır, ücretsizdir ve reklamlar içerir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
kilitleme uygulaması LOCKit
LOCKit

Siz Hangisini Kullanıyorsunuz?

Bu makalemizde 2019’da Android için en iyi uygulama kilidi uygulamalarını sizler için listeledik. Umarım, “Android uygulamalarını nasıl kilitleyebilirim?” sorusunun cevabını almış olmuşsunuzdur.

Android için bu uygulama kilitleri listesini yararlı buldunuz mu ve sizler hangi Android uygulama kilit uygulamasını kullanıyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıdaki yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın.

En İyiler Kategorisindeki Diğer Yazılar İçin Tıklayın

“En İyi Uygulama Kilidi Uygulamaları 2021” üzerine 2 yorum

Yorum yapın