En İyi Dosya Yöneticisi Uygulamaları 2021

Dosya yöneticisi uygulamaları, cihazınızdaki en önemli uygulamalar arasındadır. Onlarla dosyalarınıza göz atabilir, indirdiklerinizi bulabilir, depolama alanınızı yönetebilir, dosyaları taşıyabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Herkes dosya düzenleme konusunda çok hevesli değil çünkü oldukça sıkıcı olabilir, ancak yine de ara sıra yapılması gerekiyor. İşte Android için en iyi dosya gezgini uygulamaları, dosya tarayıcı uygulamaları ve dosya yöneticisi uygulamaları.

Android İçin En İyi Dosya Yöneticisi Uygulamaları

Amaze Dosya Yöneticisi

Amaze Dosya Yöneticisi, karşılaştırmalı olarak daha yeni bir uygulama ve oldukça iyi. Açık kaynaktır ve hafif dosya taraması yapması gerekenler için daha hafif bir deneyime odaklanır. Materyal Tasarımı, SMB dosya paylaşımı, uygulamaları kaldırmak için yerleşik bir uygulama yöneticisi, kök gezgini ve daha fazlasını içerir. En önemli şeyleri şişkinlik hissetmeden dahil etmeyi yönetir. Fon gelişimine yardımcı olmak istemeniz durumunda isteğe bağlı uygulama içi satın almalarla indirmek ve kullanmak ücretsizdir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Amaze Dosya Yöneticisi

Astro Dosya Yöneticisi

Astro, Android’in en eski uygulamalardan biridir. Yıllar içinde inişler ve çıkışlar yaşadı. Ancak, her zaman sağlam bir seçim olmuştur. Bazı özellikler arasında SD kart desteği, bulut depolama desteği, dosya sıkıştırma, uygulama yönetimi ve arşiv çıkarma desteği (ZIP ve RAR) bulunur. Ayrıca iyi görünen bir Materyal Tasarımı Kullanıcı Arayüzü ve basit bir kullanım elde edersiniz. Ayrıca reklamsız ve tamamen ücretsizdir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en iyi dosya yöneticisi astro
Astro Dosya Yöneticisi

Cx Dosya Gezgini

Cx Dosya Gezgini, iyi, temel bir dosya tarayıcısıdır. Nispeten modern bir kullanıcı arayüzüne, tüm temel özelliklere, birçok bulut depolama hizmetine ve paylaşılan depolama sunucusuna (FTP, SMB, vb.) sahiptir. Özellikle, SD kartınız, ana depolama alanınız ve indirme klasörleriniz gibi şeyleri kolayca bulabileceğiniz veya ağ sürücülerine kolayca göz atabileceğiniz bölümlerini seviyoruz. Bir uygulama yöneticisi de içerir ve iyi çalışıyor gibi görünüyor. Listedeki en güçlü değil, ancak kesinlikle uygulama içi satın alma veya reklam içermeyen en iyi ücretsiz dosya tarayıcıları arasında.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Cx Dosya Gezgini
Cx Dosya Gezgini

FX Dosya Yöneticisi

FX Dosya Gezgini, daha yeni bir dosya yöneticisidir. Her zamanki özelliklerin hepsine sahiptir. Buna medyanız ve dosyalarınız için çeşitli işlevler, çoklu pencere desteği, FTP gibi ağ depolama desteği ve hatta şifreli arşivlenmiş dosyalar için destek dahildir. FX Explorer temelde her şeyi yapıyor. Hatta bir metin düzenleyiciye sahip olursunuz ve arşiv desteği GZip, Bzip2 ve 7zip gibi daha az popüler olan şeylerle bile çalışır. Hepsinden iyisi, hiçbir reklamı yoktur ve cihazlarınızı takip etmez. Özellikle ES Dosya Gezgini’nden ayrılanlar için iyi bir seçim.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en iyi dosya yöneticisi fx
FX Dosya Yöneticisi

MK Explorer

MK Explorer, başka bir yeni dosya yöneticisi seçeneğidir. Çok fazla yeteneği olmayan basit bir seçenek. Gerçekten basit bir şey istiyorsanız, bu son derece tercih edilir. Materyal Tasarımı arayüzü, temel dosya yönetimi özellikleri (kopyalama, yapıştırma, silme, Lollipop 5.0+ için SD Kart desteği) ve kök erişimi içerir. Ayrıca 20 dil desteği vardır ve yerleşik bir metin düzenleyici, galeri ve müzik çalara sahiptir. Bu biraz daha eski. Son güncellemesi 2016’da yapıldı. Bunu yalnızca Lollipop veya Marshmallow gibi Android’in eski sürümlerini çalıştıran cihazlar için öneriyoruz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
MK Explorer
MK Explorer

Solid Explorer

Solid Explorer’ın popülaritesi artıyor ve nedenini görmek kolay. Materyal Tasarımı, bulut desteği, kök erişimi, FTP, SFTP, WebDav, SMB ve CIFS desteği, arşiv ve sıkıştırma desteği, Chromecast desteği ve hatta tema seçenekleri mevcuttur. Bu, bir dosya yöneticisi uygulamasının şişirilmiş olarak kabul edilebilmesi için kaç özellik içerebileceğinin mutlak üst sınırıdır. Birkaç hafta boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Bundan sonra satın almanız gerekiyor. İlk önerdiğimiz bu. Android’deki en iyisi olabilir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir

Total Commander

Total Commander, daha güçlü ve yüksek puan alan dosya gezgini uygulamalarından biridir. Ağ depolama desteği, bulut depolama desteği, eklenti desteği, yer imleri ve dahil edilen bir metin düzenleyici gibi araçlar dahil olmak üzere isteyebileceğiniz hemen hemen her özelliğe sahiptir. Bu, tasarım bazılarının istediği kadar güncel olmasa bile, hızla birçok kişinin favorisi haline geliyor. Bununla birlikte, uygulama içi satın alma ve reklam olmadan tamamen ücretsizdir. Bu nedenle, görünüş gibi şeyleri çok eleştirmek zordur. Bi dene!

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Total Commander
Total Commander

X-plore Dosya Yöneticisi

X-plore, listedeki daha benzersiz seçeneklerden biridir. Bu, neredeyse her zaman iki pencereyi aynı anda yöneteceğiniz anlamına gelen zorunlu bir çift bölmeli uygulamadır. Klasörler arasında kopyalayıp/yapıştırıyorsanız veya dosyaları hızlı bir şekilde taşımanız gerekiyorsa, bu harika bir şey. Ayrıca çeşitli dosya türleri için destek, bulut depolama, ağ depolama (FTP, SMB, DLNA/UPnP), yerleşik bir hex düzenleyici, kök desteği ve birçok başka özellik ile birlikte gelir. Bu tür şeylerle ilgileniyorsanız, APK dosyalarını zip olarak bile görüntüleyebilirsiniz. Tek dezavantajı, 1995’te yaratılmış gibi görünmesi. Yine de görünüşün sizi aldatmasına izin vermeyin. Bu uygulama ciddi anlamda iyi.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
X-plore Dosya Yöneticisi
X-plore Dosya Yöneticisi

Siz Hangi Dosya Yöneticisini Kullanıyorsunuz?

Dosya gezgini uygulamalarına her telefonun ihtiyacı vardır. Bu yüzden Android için en iyi dosya yöneticisi uygulamalarını sizler için listeledik. Herhangi birini kaçırdıysak, yorumlarda bize onlardan bahsedin!

En İyiler Kategorisindeki Diğer Yazılar İçin Tıklayın

“En İyi Dosya Yöneticisi Uygulamaları 2021” üzerine 2 yorum

Yorum yapın