İndirme Yöneticisi Uygulamaları – 2021 Ücretsiz

İndirme yöneticisi, indirmeleri yönetmenin eski bir biçimi gibi görünüyor. Ne de olsa çoğu tarayıcıda zaten bir tane var ve insanlar her zaman tonlarca dosya indirmezler. Bununla birlikte, organizasyon açısından ve bazen de hız açısından bazı faydalar sağlar. Sık sık indirme yapan kişilerin kesinlikle indirme yöneticisi kullanmalıdırlar. Etrafta çok fazla yok, ancak birkaçı açıkça zirveye oynuyor. İşte Android için en iyileri! Bazı tarayıcılar ayrıca yerel olarak bir tane ile birlikte gelir ve indirmeler tamamlandıktan sonra indirme klasörünüzü yönetmek için her zaman dosya tarayıcılarına göz atabilirsiniz.

Android İçin En İyi İndirme Yöneticisi Uygulamaları

1DM – İndirme Yöneticisi

1DM (eski adıyla IDM), indirme yöneticisi alanında bir başka popüler seçimdir. Diğer indirme yöneticilerinin çoğu gibi çalışır, ancak bunun da doğrudan torrent desteği vardır. Bu, onu torrent kullanan insanlar için iyi bir seçenek haline getirir (yasal olarak, elbette). Aynı zamanda beş eşzamanlı indirmeyi, indirme hızlarını hızlandırma özelliğini ve daha fazlasını destekler. Ayrıca üçüncü taraf izleyicileri engeller ve yerleşik bir tarayıcı içerir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
1DM

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Gelişmiş İndirme Yöneticisi, aslında uygulamanın ismi bu. Android için en popüler indirme yöneticilerinden biridir. Temiz bir kullanıcı arayüzüne, çok sayıda işlevselliğe ve her türlü düzgün şey için desteğe sahiptir. Özelliklerden bazıları aynı anda indirme, SD kart desteği, hız yönetimi ve çok büyük dosyalar için destek içerir. Ayrıca, bazı ek, daha güçlü kullanıcı dostu işlevlerin yanı sıra bir widget öğesi de alırsınız. Ayrıca reklamlarla ücretsizdir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Ayrıca Bakınız:


Checketry

Checketry, en iyi indirme yöneticilerinden birisidir diyebiliriz. PC’leri olan kişiler için daha yeni bir indirme yöneticisidir. Uygulama, Steam oyunları, çeşitli dosya türleri ve hatta bilgisayarınızdaki torrentler gibi indirmeleri telefonunuzdan izlemenizi sağlar. Ayrıca Steam, Battle.net, uTorrent, qBitTorrent, EA Origin ve hatta Chrome ve Firefox desteği ile birlikte temiz bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Kurulumu biraz zaman alıyor, ancak testlerimizde gayet iyi çalıştı. Uygulama ayrıca reklamlarla ücretsizdir.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en iyi indirme yöneticisi Checketry
Checketry

Loader Droid

Loader Droid, daha eski olsa da daha iyi Android indirme yöneticilerinden biridir. Kullanıcı arayüzü biraz eski moda, ancak ihtiyacınız olan bilgileri sağlıyor. Uygulama ayrıca, verilere bağlandığınızda indirmeleri otomatik olarak sürdürmek gibi pek çok küçük şeye sahiptir. Diğer bazı özellikler, bağlantınızın zaman aşımına uğraması durumunda bağlantı değiştirmeyi içerir ve izin verilen bağlantıları indirme bazında tanımlayabilirsiniz. Böylece bir dosya için Wi-Fi, diğeri için 4G ile indirebilirsiniz. Yıllardan beri bir güncelleme görmedi, bu yüzden riski size ait olmak üzere deneyin. Ancak, insanlar bunu hala kullanıyor ve hala beğeniyor gibi görünüyor.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
indirme yöneticisi Loader Droid
Loader Droid

MyJDownloader

MyJDownloader, yukarıdaki Checketry’ye çok benzer. Aslında, PC indirme yöneticisidir. İndirmelerinizi akıllı telefonunuzun rahatlığından PC’nizde kontrol edebilirsiniz. Ayrıca indirme bağlantıları için panonuzu izler, çeşitli dosya türlerini destekler ve daha fazlasını yapar. Checketry’yi biraz daha sevdik, ancak bu daha uzun süredir var ve masaüstü uygulaması daha güçlü. Hangisi sizin için en uygunsa onu seçebilirsiniz.

Google Play’den İndir APK Olarak İndir
en iyi indirme yöneticisi MyJDownloader
MyJDownloader

Siz Hangi İndirme Yöneticisini Kullanıyorsunuz?

İndirme yöneticisi kullananların sayısı son zamanlarda neredeyse azaldı. Ancak çok indirme yapan biriyseniz kesinlikle bunlardan birini kullanıyor olmanız gerekir. Peki siz hangisini kullanıyorsunuz? Android için harika indirme yöneticilerini kaçırdıysak, yorumlarda bize onlardan bahsedin!

En İyiler Kategorisindeki Diğer Yazılar İçin Tıklayın

Yorum yapın